Pomoc oko aplikacije Quick Memo +?

Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Fon je Lg lfino imao sam kad sam kupio fon aplikaciju
Quick Memo+ tu sam napravio jedan dokumenat i izvezo ga u komp...extenzija je LQM file.Ne mogu da nadjem sad tu aplikaciju istu na play prodavnici da bi uvezo taj fajl.Da li moze pomoc link de da skinem tu aplikaciju,ili da li moze nekako se konvertuje da se otvori u notepad-u,ili pdf formatu..i sta otvara tu extenziju?Kako da je otvorim ..imam neke podatke..otvarao sam je normalno u aplikaciji, a ovako u kompu ne znam?Ako moze pomoc de da se skine ista aplikacija..al ne znam koja je verzija..samo da ima uvezi i izvezi fajl?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
jel to ovaj program?

Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jsoh.drawmemo&hl=en
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Nema tu puno pomoći. Jedino taj program otvara tu extenziju. Jedino da probaš sa notepad++ za komp ili Neki hex editor
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Naso sam resenje to je fabricka aplikacija koja je nestala kada sam resetovao i rutovao fon.Izgubila se i nikako nisam mogo da nadjem istu aplikaciju na netu i u prodavnici.Guglajuci naso sam resenje pa evo mozda jos nekom pomogne za nesto drugo... Got to settings, About Phone, Update Center, App Updates ..tu ima kad udjete u app updates download.Nije koplikovano resenje ..al eto kad ne znate moze da vas kosta i zivaca i vremena....
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Uradio sam bekap na kompu svih aplikacija i jos svega i svacega da imam..pozz
 
Natrag
Top