Pomoc oko adrese

Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
Trebam pomoc oko e mail adrese u win 8. Ubacio sam stari e mail koji vise ne koristim odavno i sad ne mogu da koristim windows store zato sto mi salju kod na tu staru adresu koja vise nije u upotrebi. Kako mogu da promjenim e mail adresu za windows store i ostalo?? Unapred hvala...
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Trebam pomoc oko e mail adrese u win 8. Ubacio sam stari e mail koji vise ne koristim odavno i sad ne mogu da koristim windows store zato sto mi salju kod na tu staru adresu koja vise nije u upotrebi. Kako mogu da promjenim e mail adresu za windows store i ostalo?? Unapred hvala...

Microsoft je to sve lijepo objasnio. Evo link sa detaljima.

Kod:
http://windows.microsoft.com/sr-latn-rs/windows-8/microsoft-account-tutorial
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
Pored ostalog ne mogu da uradim update winowsa 8 na 8.1 dobijem ovu poruku kad hocu da uradim

Windows 8 Pro with Media Center cannot be upgraded to Windows 8 Pro. You can choose to install a new copy of Windows 8 Pro instead, but this is different from an upgrade, and does not keep your files, settings, and programs. You’ll need to reinstall any programs using the original installation discs or files. To save your files before installing Windows, back them up to an external location such as a CD, DVD, or external hard drive. To install a new copy of Windows 8 Pro, click the Back button in the upper left-hand corner, and select “Custom (advanced)”.
 
Natrag
Top