Pomoc hitno

Član
Učlanjen(a)
17.04.2012
Poruka
2
Pozdrav svima. Desio mi se veliki maler, naime igrao sam se malo sa mojim telefonom( pravio se pametan) u pitanju je LG OPTIMUS HUB. Hteo sam da prosirim sistemsku memoriju tj da na sd kartici napravim ex particiju. Pomocu programa mini tool sam pokusao na kompu da napravim particiju ali je telefon nije video niti program link 2 sd nakon toga sam pomocu programa root menadzer hteo da napravim particiju ali se telefon ugasio i vise nisam mogao da ga upalim. Kada pokusam da ga upalim pojavi se samo znak lg i svetli i svo vreme tako nece ni da se ugasi tak kada izvadim bateriju ugasi se. Napominjem i da nisam napravio bekap roma. Ako neko moze da mi pomogne stvarno bi mu bio zahvalan!
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Predpostavljam da si rootovan. Jesi li možda brisao nešto od sistemskih fajlova? Imaš li custom Recovery Mod ?
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2012
Poruka
2
da rutovan je telefon,obrisano je sve na kartici sto je bilo ali memoriju telefona nisam dirao(bar se nadam). ne sta je recoveri mod,gde bi mogao da ga potrazim?
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Probaj kroz Recovery da odradiš fabrički reset. U Recovery se ulazi Volume Down+ Home+ Power(normano telefon je ugašen) .Komanda Wipe data / factory reset .
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2013
Poruka
4
Moe li mi neko pomoci oko telefona Samsung Galaxy S2 i9100?
Problem je u tome sto sam brisao veriju sistema 2.3.6 i stavio sam 4.0 veriju pokrenuo sam telefon i nesto mi nije valjalo a sada nemogu naci veriju onu staru 2.3.6 moe li mi neko link poslati da skinem tu verziju??? Molim vas.....
 
Natrag
Top