Podvodio prostitutke?! Simonin bivši menadžer završio na policiji

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Podvodio prostitutke?! Simonin bivši menadžer završio na policiji





Izvor: net.hr 08.03.2011.

0169007.42.jpg



  • Senad Hasić
Estradni menadžer Senad Hasić, koji se svojevremeno brinuo za karijere Ave Karabatić i Simone Šajn, proveo je 24 sata u pritvoru riječke policijske postaje zbog sumnje da se bavio međunarodnom prostitucijom.

Senad je optužen da se bavio međunarodnom prostitucijom, odnosno da je podvodio žene iz Hrvatske radi pružanja seksualnih usluga u Lijepoj našoj i susjednoj nam Deželi.

Optužila ga je 28-godišnja plesačica koja je prije 10 godina radila za njega, no policija osim njezina svjedočenja, u kojem tvrdi da joj je Senad 2001. godine bio makro, nema nikakvih drugih dokaza.

'Zašto ona tada isti dan nije sjela u autobus i došla u policijsku stanicu i prijavila me? Zašto je čekala 10 godina?', pita se menadžer. Gledajući realno, da je Senad podvodio prostitutke godinama, kako se priča, skupila bi se na njegovom računu i pokoja kuna.

0049007.42.jpg

U dosadašnjem tijeku policijske istrage sumnja se da je Hasić posljednjih nekoliko godina podvodio više žena iz Hrvatske, koje su seksualne usluge pružale na području Hrvatske i Slovenije. Seks u Hrvatskoj odvijao se po kućama, odnosno na adresama zainteresiranih klijenata, a u Sloveniji po noćnim klubovima.

Senad je navodno ugovarao susrete u privatnim kontaktima, ali i po preporuci. Usluge su se naplaćivale od 100 do 1.000 eura, čime je glazbeni menadžer možebitno stekao neutvrđenu imovinsku korist.

'Ja imam 50 godina i u svojih 50 godina od imovine imam stan od 30 kvadrata, a radim i dan i noć. Ne znam koje sam sve bolesti dobio od propuha u diskotekama, proputovao sam 10 tisuća kilometara samo zbog posla, a nemam ni kune', potužio je Senad za InMagazin.

0044007.42.jpg


  • Senad i Simona
Državno odvjetništvo protiv Senada još nije podiglo optužnicu, ali ako do toga dođe, menadžer za njih ima samo jednu molbu. 'Molim vas, molim sve one u ovim ustanovama, u ovoj državi, da mi daju javno suđenje. Želim vidjeti osobe koje me terete, kao što sam i ja izašao u javnost imenom i prezimenom da oni naprave isto to, neka narodu gledaju u oči i kažu: Da, to je istina. Ako sud odluči da je to istina što oni govore, neka me iz rešetaka drže doživotno!', zaključio je menadžer.

Inače, protiv Hasića se prije više od 10 godina na Općinskom sudu u Rijeci vodio kazneni postupak jer je preko oglasa nudio posao striptizete u noćnom klubu u Ljubljani, a djevojkama koje su se javile na oglas objasnio je da noćni posao obuhvaća i seks s klijentima. 'Dopunska djelatnost' dodatno se naplaćivala. Zarada se dijelila između djevojke, vlasnika lokala i menadžera Hasića.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Pa tako i izgleda, nisko čelo, tup pogled.
 
Natrag
Top