Podmladjivanje od Boga ili elikser mladosti

Da li verujete da Jehova Bog moze da nas podmladi u odredjeno vreme preko svog sina Isusa?

  • DA

    Votes: 4 100,0%
  • NE

    Votes: 0 0,0%
  • Ljudi ce postati kao Bogovi,medecina je mocna

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Najbolje je ne jesti NIKAKVO meso zivotinja, jer je taj covek najzdraviji.

Ipak, ako ne moze bez mesne ishrane, moze da koristi one koje su najpogodnije za ljudsku ishranu, sto ne znaci da su i one potpuno podobne, ali su bolje od drugih koje su potpuno nezdrave i stvaraju bolesti.

To se sagledava u objasnjenju koje sam vec jednom dao, a to je - DA MESO NIJE STVORENO ZA COVECIJU ISHRANU, vec je usled greha pridodato kasnije, i to selekcijom po principu mogucnosti dopustanja manjeg zla od veceg, odnosno - Bog je rekao coveku - COVECE, AKO SI VEC TOLIKO GLUP DA TRAZIS NESTO STO TI NIJE DATO KAO HRANA, EVO - OVE ZIVOTINJE MOZES JESTI, JER NEMAJU STETNE MATERIJE U SEBI KOJIMA CES UNISTITI ZDRAVLJE I PRERANO UMRETI.
OVE DRUGE NEMOJ JESTI JER CE STETITI TVOM ZDRAVLJU.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Najbolje je ne jesti NIKAKVO meso zivotinja, jer je taj covek najzdraviji.

Ipak, ako ne moze bez mesne ishrane, moze da koristi one koje su najpogodnije za ljudsku ishranu, sto ne znaci da su i one potpuno podobne, ali su bolje od drugih koje su potpuno nezdrave i stvaraju bolesti.

To se sagledava u objasnjenju koje sam vec jednom dao, a to je - DA MESO NIJE STVORENO ZA COVECIJU ISHRANU, vec je usled greha pridodato kasnije, i to selekcijom po principu mogucnosti dopustanja manjeg zla od veceg, odnosno - Bog je rekao coveku - COVECE, AKO SI VEC TOLIKO GLUP DA TRAZIS NESTO STO TI NIJE DATO KAO HRANA, EVO - OVE ZIVOTINJE MOZES JESTI, JER NEMAJU STETNE MATERIJE U SEBI KOJIMA CES UNISTITI ZDRAVLJE I PRERANO UMRETI.
OVE DRUGE NEMOJ JESTI JER CE STETITI TVOM ZDRAVLJU.

A nije li covek bio glup da jede i "podivljale biljke"???

Po tebi je bio glup samo da jede meso!!!
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Pa ko se sada ne podmladi neće dobiti ni trajno. Šta misliš da će Bog da spasi narkomane, alkoholičare, proždrlji8vce i one koji se truju hranom. Ko sada ne pokaže ispravnost neće je ni dobiti.

Jedno je spasavanje,a drugo je podmladjivanje,zasto opet spamujes?
Jel bi voleo da budes ziv 1000 godinu,a da vec sa 50 postanes impotentan,celav,naboran,bez zuba,a oko tebe mlade i lepe zene???
Koja je to hrana koja ce da te usreci ? ( "ako nece svinjetina" ) ????
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A nije li covek bio glup da jede i "podivljale biljke"???

Po tebi je bio glup samo da jede meso!!!

Mire, nije problem šta će čovek jesti, već da li će otvoriti srce za Božji uticaj i dozvoliti mu da ga promeni.
Tada će čovek znati šta treba da jede a šta ne, jer će mu sam Bog to objaviti.

Ja ovo iskustvo imam.

Bez ovoga, naša diskusija o ishrani je besmislena.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
A znaš li ti da oboriš moje argumente?

Ma nemas ti nikakve argumente,ti ne znas sta je cilj teme,ti samo mislis o svinjetini,tebi je cilj samo da spamujes.

Dokle god ne shvatis kakva je bila Bozja namera sa stvaranjem Adama i Eve ,sve dotle neces ni razumeti svrhu podmladjivanja.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ma nemas ti nikakve argumente,ti ne znas sta je cilj teme,ti samo mislis o svinjetini,tebi je cilj samo da spamujes.

Očigledno da ih imam čim ne možeš da ih oboriš.

Dokle god ne shvatis kakva je bila Bozja namera sa stvaranjem Adama i Eve ,sve dotle neces ni razumeti svrhu podmladjivanja.

Na to sam već dao odg. ko sebe ovdje ne podmladi neće ni dobiti besmtno fizičko tijelo.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Očigledno da ih imam čim ne možeš da ih oboriš.



Na to sam već dao odg. ko sebe ovdje ne podmladi neće ni dobiti besmtno fizičko tijelo.
Ti ne shvatas ili ne zelis da shvatis,da covek ne moze sebe podmladiti iznutra.To moze samo Bog,a spolja plasticni hirurzi da ti prave plasticne oblike po licu i telu...Visak plastike ne podmladjuje...
 
Natrag
Top