Podmladjivanje od Boga ili elikser mladosti

Da li verujete da Jehova Bog moze da nas podmladi u odredjeno vreme preko svog sina Isusa?

  • DA

    Votes: 4 100,0%
  • NE

    Votes: 0 0,0%
  • Ljudi ce postati kao Bogovi,medecina je mocna

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Jeo ne jeo svinjetinu, ako jedes ostalo meso , ziveces isto koliko i onaj ko jede svinju..

Čime dokazao, svojom riječju.

Prava istina je da duze zive samo oni koji ne jedu meso uopste,

To je još gore za tebe. Kako tek onda kraće žive oni koji jedu meso koje nije za jelo.

Sam sebi si uskočio u stomak. Opet si ti dokazao da je Biblija upravu tj. ono što sam ja zastupao.

Bog podmlađuje one koji jedu zdravu hranu i koji drže zapov.

Za razliku od Mire i Zaokreta ja imam dokaz u Bibliji.

Danilo u ropstvu.

Danilo 1,15 A poslije deset dana lica im dođoše ljepša i mesnatija nego u svijeh mladića koji jeđahu carsko jelo.

A neće niko biti podmlađen ko jede svinjetinu i krši zapov.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Čime dokazao, svojom riječju.

Dokazali ti adventisti po njihovim bolnicama :)

Zive duze "samo oni koji ne jedu meso uopste"!!!

To je još gore za tebe. Kako tek onda kraće žive oni koji jedu meso koje nije za jelo.

Ponovo procitaj sta sam napisao, kontradiktoran si sam sebi jer ne citas postove!

Sam sebi si uskočio u stomak. Opet si ti dokazao da je Biblija upravu tj. ono što sam ja zastupao.

Izvini , ali sta si ti zastupao?
Da onaj ko izbegava necisto meso zivi duze?

A ja sam rekao da su tvoji adventisti pokazali da zive duze "samo vegeterijanci"!

Idi njih malo upitaj!

Danilo 1,15 A poslije deset dana lica im dođoše ljepša i mesnatija nego u svijeh mladića koji jeđahu carsko jelo.

Aham, posle 10 dana bi video promenu "bez Bozje intervencije"! :)

Ovde si nesvesno potvrdio ono sto sam ja gore rekao, da "samo oni koji uopste ne jedu meso" zive duze i "podmladjuju se" (jer Danilo i njegovi prijatelji su izbacili meso)!!!

Hvala ti sto potvrdjujes moje navode! :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Da li adventisti ili neki drugi veruju u Bozje obecanje da ce podmladiti ljude???,ili pak ne veruju???
Mozda to rusi njihove nauke o besmrtnosti ljudske duse???,raju i paklu,trojstvu itd...
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Da li adventisti ili neki drugi veruju u Bozje obecanje da ce podmladiti ljude???,ili pak ne veruju???
Mozda to rusi njihove nauke o besmrtnosti ljudske duse???,raju i paklu,trojstvu itd...

O veruju oni itekako da ce se podmladiti, ali uz pomoc "trave", tripo jos nije apsolvirao njihovu teologiju, gde trava podmladjuje, zato i dalje jede meso..

Eto sad znas odgovor.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
O veruju oni itekako da ce se podmladiti, ali uz pomoc "trave", tripo jos nije apsolvirao njihovu teologiju, gde trava podmladjuje, zato i dalje jede meso..

Eto sad znas odgovor.

I to je dokazano u istraživanjima se pokazalo da adventisti najduže žive.

Pripadnici ove religije žive duže od ostatka SAD
Naučnici su uspeli da dokažu da religija čini ljude srećnijim, međutim, čini se da ona može da im pomogne i da žive duže.

Huffington Post Izvor: subota, 2.08.2014. | 10:50


U pokušaju da „obrnutim putem dođe do tajne dugovečnosti“, Den Buetner proveo je godine u delovima sveta u kojima ljudi žive znatno duže od proseka.

Najveći deo tih lokacija naalzi se van SAD, uključujući tu Sardiniju, Italiju i Okinavu, međutim, ispostavilo se da i u Americi postoji grupa ljudi koja može da se pohvali dugovečnošću.

Advenitisti sedmog dana u proseku žive 10 godina duže od ostatka Amerikanaca koji u proseku požive 79 godina.

Buetner tvrdi da je njihov životni vek produžen zahvaljujući ishrani koja je uglavnom bazirana na biljkama i „društvenoj mreži koja ohrabruje pravo ponašanje“ a i religiozna verovanja igraju svoju ulogu.

„Oni jako ozbiljno prihvataju ideju Sabata (jedan dan nedeljno se posvećuje odmoru i religiji), tako da u velikoj meri eliminišu stres. Oko 84 odsto novca koji se koristi za zdravstvo troši se zbog loših odluka kada je izbor namirnica u pitanju, nemogućnosti izlaska na kraj sa stresom i neaktivnosti, a oni imaju određene društvene mehanizme koji regulišu stres tokom Sabata“, tvrdi Buetner.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
I to je dokazano u istraživanjima se pokazalo da adventisti najduže žive.

Pripadnici ove religije žive duže od ostatka SAD
Naučnici su uspeli da dokažu da religija čini ljude srećnijim, međutim, čini se da ona može da im pomogne i da žive duže.

Huffington Post Izvor: subota, 2.08.2014. | 10:50


U pokušaju da „obrnutim putem dođe do tajne dugovečnosti“, Den Buetner proveo je godine u delovima sveta u kojima ljudi žive znatno duže od proseka.

Najveći deo tih lokacija naalzi se van SAD, uključujući tu Sardiniju, Italiju i Okinavu, međutim, ispostavilo se da i u Americi postoji grupa ljudi koja može da se pohvali dugovečnošću.

Advenitisti sedmog dana u proseku žive 10 godina duže od ostatka Amerikanaca koji u proseku požive 79 godina.

Buetner tvrdi da je njihov životni vek produžen zahvaljujući ishrani koja je uglavnom bazirana na biljkama i „društvenoj mreži koja ohrabruje pravo ponašanje“ a i religiozna verovanja igraju svoju ulogu.

„Oni jako ozbiljno prihvataju ideju Sabata (jedan dan nedeljno se posvećuje odmoru i religiji), tako da u velikoj meri eliminišu stres. Oko 84 odsto novca koji se koristi za zdravstvo troši se zbog loših odluka kada je izbor namirnica u pitanju, nemogućnosti izlaska na kraj sa stresom i neaktivnosti, a oni imaju određene društvene mehanizme koji regulišu stres tokom Sabata“, tvrdi Buetner.

Poenta je TRAJNO PODMLADJIVANJE ,a ne produzavanje starosti.....za 10-20 godina...sve to moze da uradi i plasticna hirurgija...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Poenta je TRAJNO PODMLADJIVANJE ,a ne produzavanje starosti.....za 10-20 godina...sve to moze da uradi i plasticna hirurgija...

Pa ko se sada ne podmladi neće dobiti ni trajno. Šta misliš da će Bog da spasi narkomane, alkoholičare, proždrlji8vce i one koji se truju hranom. Ko sada ne pokaže ispravnost neće je ni dobiti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
I to je dokazano u istraživanjima se pokazalo da adventisti najduže žive.

Pripadnici ove religije žive duže od ostatka SAD
Naučnici su uspeli da dokažu da religija čini ljude srećnijim, međutim, čini se da ona može da im pomogne i da žive duže.

Huffington Post Izvor: subota, 2.08.2014. | 10:50


U pokušaju da „obrnutim putem dođe do tajne dugovečnosti“, Den Buetner proveo je godine u delovima sveta u kojima ljudi žive znatno duže od proseka.

Najveći deo tih lokacija naalzi se van SAD, uključujući tu Sardiniju, Italiju i Okinavu, međutim, ispostavilo se da i u Americi postoji grupa ljudi koja može da se pohvali dugovečnošću.

Advenitisti sedmog dana u proseku žive 10 godina duže od ostatka Amerikanaca koji u proseku požive 79 godina.

Buetner tvrdi da je njihov životni vek produžen zahvaljujući ishrani koja je uglavnom bazirana na biljkama i „društvenoj mreži koja ohrabruje pravo ponašanje“ a i religiozna verovanja igraju svoju ulogu.

„Oni jako ozbiljno prihvataju ideju Sabata (jedan dan nedeljno se posvećuje odmoru i religiji), tako da u velikoj meri eliminišu stres. Oko 84 odsto novca koji se koristi za zdravstvo troši se zbog loših odluka kada je izbor namirnica u pitanju, nemogućnosti izlaska na kraj sa stresom i neaktivnosti, a oni imaju određene društvene mehanizme koji regulišu stres tokom Sabata“, tvrdi Buetner.

ZIVE DUZE ZATO STO NE JEDU MESO UOPSTE, A NE ZATO STO JEDU 'CISTE ZIVOTINJE'!!!

Jel vidis da se tu radi o "vegeterijancima"???

Ti si ovim teoretski dokazao da su "sve zivotinje neciste", a ne da su "neke cistije"!!!

Znaci, opet nisi dokazao da su "neciste zivotinje stetne"!

Sem toga, vegeterijanci "jedu presnu hranu", cime je samo potvrdjeno da "kuvanje ubija vitamine", a ne da je biljna ishrana bolja..

Dakle, moras nam dati istrazivanje koje ukljucuje "kuvanu biljnu hranu" nasuprot "presnoj hrani", da to uporedimo.

Pa ako je odnos duzine zivota jednak za obe grupe onda si u pravu.

Ako nije onda je moguce da je problem "kuvanje" koje ubija vitamine, a ne tip ishrane..

Zatim nam trebas dati odnos ishrane "sa cistim mesom" kod adventista nasuprot ishrani kod ljudi koji jedu "necisto meso" i duzinu zivota obe grupe..

Kad sve ovo uporedimo, videcemo sta utice na duzinu zivota, jel to "tip hrane" ili "nacin spremanja hrane", i videcemo "uticaj cistih namirnica i necistih na nase zdravlje"..

Ajde lepo daj da vidimo, pa ako si u pravu da se slozimo. Jel moze???
 
Natrag
Top