Podmladjivanje od Boga ili elikser mladosti

Da li verujete da Jehova Bog moze da nas podmladi u odredjeno vreme preko svog sina Isusa?

  • DA

    Votes: 4 100,0%
  • NE

    Votes: 0 0,0%
  • Ljudi ce postati kao Bogovi,medecina je mocna

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
I kako to obara ono što sam iznio? Jel možeš dokazati da je svinjetina zdrava?

I svinjetina je zdrava.Da je bolesna ili nezdrava bila bi zabranjena za konzumiranje.Moze da se jede i kao medecinski zdrava hrana ,ali i po moralnim zakonima jer je Bog ocistio svu zivotinjsku hranu .Sta vise rekao je da nas drugi ne optuzuju za hranu koju jedemo.
Ali ovo nije tema o jedenju hrane i svinjetine vec o elikseru mladosti ili pak dugovecnosti.
Svako onaj koji tvrdi da je normalno umreti jeste ateista i zagovornik teorije evolucije,ma prikazivao se i kao najveci vernik....
A sada ono glavno.
Zasto covek koji je kao "najnaprednije" zivo stvorenje zivi u proseku samo 70-80 godina,cast izuzecima od oko 120 godina...
Drvo za koje naucnici dugo pricaju da nema mozga kao sto ga mi znamo ,i da i ono takodje umire nije tacno,a dokaz je mamutska sekvoja iz Kalifornije.Procitajte i pogledajte slike,pa razmislite,ako ovo drvo moze da zivi vise hiljada godina bez mogucnosti da umre ,zasto ljudi zive u proseku samo 70-80 godina pa umiru.
U odredjeno vreme od Boga ,Bog ce omoguciti ljudima da prvo steknu savrsenost nakon 1000 godisnje vladavine Isusa Hrista ,a potom oni koji prezive zavrsnu kusnju ,da zive vecno,a sad evo slike tog cudesnog drveta


 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
I svinjetina je zdrava.Da je bolesna ili nezdrava bila bi zabranjena za konzumiranje.

Nauka kaže drugačije, ljudi koji jedu svinjetinu ili jedu više kraće žive.

Ja sam iz nauke dokazao da je Biblija ispravna.

Zasto covek koji je kao "najnaprednije" zivo stvorenje zivi u proseku samo 70-80 godina,cast izuzecima od oko 120 godina...

Nakon Potopa je degradacija nastala kod svih. Opet si zaobišao ono što sam dao. Nikakav arg. je to tvoje kada je sada dokazano da se duže živi gdje se manje jede svinjetina ili nikako gdje se jede.

Drvo za koje naucnici dugo pricaju da nema mozga kao sto ga mi znamo ,i da i ono takodje umire nije tacno,a dokaz je mamutska sekvoja iz Kalifornije.Procitajte i pogledajte slike,pa razmislite,ako ovo drvo moze da zivi vise hiljada godina bez mogucnosti da umre ,zasto ljudi zive u proseku samo 70-80 godina pa umiru.
U odredjeno vreme od Boga ,Bog ce omoguciti ljudima da prvo steknu savrsenost nakon 1000 godisnje vladavine Isusa Hrista ,a potom oni koji prezive zavrsnu kusnju ,da zive vecno,a sad evo slike tog cudesnog drveta

Kako ovo tvoje dokazuje da su ti tačne tvrdnje?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Mani se bre deckic jedenja svinjetine .
Toliko su je nasi praoci jeli bez problema,pa sad kao losa svinjetina.
Mozes da jedes sta god zelis,umreces.
Covek zivi u proseku 70-80 godina i umire.
Nasa jedina nada je Isus Hrist koji je dobio od svoga Boga i oca moc da vaskrsava one mrtvace koje pozeli.
Bog Otac je stvorio coveka da zivi vecno,a ne kratko,a dokaz za to da je smrt nesto neprirodno jeste i ovaj izvestaj o mamutskoj sekvoji iz kalifornije koja prakticno ne umire....
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Mani se bre deckic jedenja svinjetine .

I ne jedem je.

Toliko su je nasi praoci jeli bez problema,pa sad kao losa svinjetina.

Netačno, prije ljudi uopšte nisu jeli puno mesa, rijetko obično za slavlja. Ni to nije tačno, do dolaska Turaka Srbi nisu ni jeli svinjetinu.

Mozes da jedes sta god zelis,umreces.

Isto su govorili i oni u Sodomi, čini blud ili ne umrijećeš.

Covek zivi u proseku 70-80 godina i umire.

Arg. već oboren, ko ne jede pig ili manje duže živi.

Nasa jedina nada je Isus Hrist koji je dobio od svoga Boga i oca moc da vaskrsava one mrtvace koje pozeli.

Isus je to ovako rekao "Neće svako mi govori Gospode Gospode ući u...

"No zalud me poštuju...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
I sta ti hoces da kazes?
Da Bog ne moze i nece da nas podmladi???
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ma zapeo je o svinjetini, i prica kako "duze zive oni koji ne jedu svinjetinu'', sto je nevidjena glupost.

Jeo ne jeo svinjetinu, ako jedes ostalo meso , ziveces isto koliko i onaj ko jede svinju..

Prava istina je da duze zive samo oni koji ne jedu meso uopste, tj. oni koji jedu "sirovu biljnu hranu" , a razlog je jednostavan, kuvanjem se unistavaju hranljivi sastojci, i Bog nije coveku rekao da " kuva ista drugo osim mesa" .. Ljudi su nakon potopa poceli kuvati sve , pa cak i biljke, a to je pogresno!
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Kad se radi o obecanom podmladjivanju,mnogi misle da ce da se podmlade kao bebica ili jos dalje idu....kao fetus,sto je fantaziranje.
Za sve takve ,treba da se sete Bozjeg stvaranja Adama i Eve. Sta mislite dal ih je stvorio kao bebe ili pak kao odrasle ljude sposobne za polni zivot?
Ako mozete da docarate kako su tada izgledali,na dobrom ste putu da razumete dokle ce podmladjivanje da ide.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Ma zapeo je o svinjetini, i prica kako "duze zive oni koji ne jedu svinjetinu'', sto je nevidjena glupost.

To kaže zvanično naučno istraživanje.

Naravno da se nećeet baviti bitnim temama jer vas ukoravaju za grijehe. Bavite se nečim što vas neće ukoriti.
 
Natrag
Top