Podizanje Windowsa?

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ne odustaj sad kad smo ga vec resili, unesi podatak u Secondary Master da ti bude User Type HDD i definisi.
Jel se secas da gore kad si napisao da kad otvoris advanced on ti tek tad detektuje harda. Tvoj bios iz nekog razliga slabo detektuje hard, medjutim ako mu ti uneses taj podatak rucno u secondary master velike su sanse da proradi. Naravno ako bios zadrzi podatak usled tih kondenzatora ili slabe baterijice.

Resenje
Opcija User Type HDD u Secondary master.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa dobro sad koga interesuje on pokusa, pa ako hoce ..hoce. Recimo ovi kondenzatori su zanimljivi, tu treba da covek ima onu jacu lemilicu, ona od 60 ne moze ni da primirise ove moderne lemove.
Prvo upamti smer, ima nacrtano na samom kondenzatoru, zatim ih skine i odnese u radnju, sad ja ne znam tacno posto su ..mozda po 50 dinara. Posle ih uglavi u rupicama i rasiri zice, topne u pastu i dole popularni kalaj nasiba, ..zalemi ih. Ima na youtube kompletam tutorijal lemljenja.
Elektricar ce to bez problema da mu odradi, s tim sto mi pokusavamo da izbegnemo ukleti servis.

Naravno moze da se desi i da nije do toga, jer je racunar ..do duse sa kocenjem podizao sistem pre ovog njihovog komsijskog ciscenja.
Nadajmo se samo da ovaj nece da izvuce pistolj kad ovaj vrati neispravan komp, a mozda odcepi i bezbolku sa ekserima ko onaj iz The Walking Dead 7 :D
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Moze se desiti da iako su nabubrili nisu jos suvi skroz,pa elektrolit radi svoje.
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Da se nebi dalje nervirali komp je vracen komsiji i objasnio sam mu kako stoje stvari,ili da kupi novi komp ili plocu na njemu je da odluci.
Jos jednom havala svima.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Plocu moze da kupi na pijac za 200 dinara od cigani. Samo mora da vodi racuna da se hvata procesor u slot.
 
Natrag
Top