PLOCA B 150 COMBO DDR3+DDR4 IMATE LI ISKUSTVA SA TOM PLOCOM

Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
21
Kod:
http://www.coolermaster.com/cooling/cpu-air-cooler/hyper-212-evo/
SVE SAM IZGUGLAO ALI ME ETO JEDINO MALO ZEEZA TO OKO PROCESORA VOLIO BI TAJ I5 6600K ALI STVARNO IMA FINO KRITIKA KORISNIKA UPS SLOVA SORY NE DA MI SE BRISATI HAHAHHA
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
21
drug nije moja ploca micro atx nego ATX Form Factor: 12.0-in x 9.6-in, 30.5 cm x 24.4 cm PLOCA JE JAKO RIJETKA za nabaviti i ima 6 SLOTOVA ZA MEMORIJU zadnjih dana sam googlao o njoj ali nema nista o njoj na nasim domacim forumima jer je kod nas jos nema za nabaviti

evo ti link o ploci vjerovatno si gledao onu micro atx combo G plocu pa si zamjenio ovo je moja ploca
Kod:
http://www.asrock.com/mb/Intel/B150 Combo/
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
02.11.2014
Poruka
40
Ove ploče na prijelazima koje imaju podršku za 2 ddr tipa memorije se uvijek s vremenom kasnije pokažu lošima.
Svakom bi propručio nek da koji euro više i kupi ddr4 ploču ako već ide na ddr4
 
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
21
ad1fitcs2t3 nisi drug skroz u pravu sto se tice ove ploce dosta sam se raspitao o njoj .drugo nesto su te prelazne ploce o kojima pricas i one su dosta jeftinije ova ploca podrzava DDR3L,DDR3 I DDR4 .jako je kvalitetna i jako rijetka za kupiti dobila je dobre karakteristike od korisnika na inostranim stranicama a i ja sam je dobrano istestirao
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
ad1fitcs2t3 nisi drug skroz u pravu sto se tice ove ploce dosta sam se raspitao o njoj .drugo nesto su te prelazne ploce o kojima pricas i one su dosta jeftinije ova ploca podrzava DDR3L,DDR3 I DDR4 .jako je kvalitetna i jako rijetka za kupiti dobila je dobre karakteristike od korisnika na inostranim stranicama a i ja sam je dobrano istestirao

@pjescic je delimicno u pravu, gledano kako se to radilo ranije. Moze biti ali ne mora da bude tako :D Vreme ce pokazati...

Ne mora da znaci da je ploca losa ako je kombo. Bar u pocetku. vremenom je malo komplikovanije davati podrsku za takve ploce, jer nisu "ni jedno ni drugo". Ali u svakom slucaju poklon je, a poklonu se ne gleda u zube... Verovatno ce i podrska biti dobra zbog cene ploce bar par godina. Tako da uzivajte.
 
Natrag
Top