Pitanje

Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
3
Pozdrav.
Imam jedno pitanje za sve pusace ili nepusace
Da li je moguce da se navucem na cigare ako pusim maksimum 1 na dan,ali nikad da ne pusim vise samo 1...
Da li je moguce da to izazove zavisnost i bolesti ?
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Ako si vec ne pusac zasto bi uopste i pocinjao/la da pusis to mi nije jasno,ali ajd ta jedna cigareta na dan prelazi u 2 pa u 3 i tako dalje.E sad zavisi od tvog karaktera dali ces ti da se navuces ili ne,to sve zavisi od tebe.A od 1 cigarete ne mozes da se navuces.
 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
3
Hvala Ana,nisam pusac treniram boks,ali ponekad zapalim cigaru iz ne znam ni sam kog razloga,naravno kontrolisem se maksimalno zbog sporta i svega toga,samo sam hteo da pitam jel moze biti opasno kad-tad zapaliti po jednu cigaru,ali hvala u svakom slucaju :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Nije opasno ako na tome ostane. Mada, i ta jedna stvara naviku, ako je u pitanju jedna dnevno. Ako je s vremena na vreme, nije strašno. Ali čemu uopšte i ta jedna ako si već sportista? Čista pluća - bolji rezultati.
 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
3
Znam,jedna cigara na dan i to ne svaki dan naravno.To radim iz nekih mojih razloga jer mi pomaze da se opustim i polako uz nju trazim resenje problema koje imam,ne znam mozda zvuci smesno ali tako je...Hvala vam na odgovorima :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Nije smešno, ti si to vezao za cigaretu, a umesto cigarete, moglo je da bude i nešto drugo, u zavisnosti od toga kog kojih ti problema "pomaže". Razmisli o promeni, možda to možeš da uradiš na neki zdraviji način.
 
Natrag
Top