Pitanje u vezi Win XP

Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
41
:info:
Imam windows xp, sp3, sa licencom.


Mislio sam reinstalirati sistem, ali nemam taj orginalni cd, pa me zanima ako to uradim, da li cu moci ponovo koristiti tu istu licencu?
I jos, da li taj sistem koji bih ja instalirao mora biti na istom jeziku, na kojem je licenca kupljena. Ovaj sistem nije na Engleskom, nego je na NJemackom.
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
mislim da nije bitan jezik,samo ti je bitno da ukucas onaj serijski broj koji imas pri instalaciji ;)
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Malo je verovatno da ce ti uspeti jer piratske verzije ne prihvataju razlicite serijske brojeve ali pokusaj da nemackoj verziji ubacis engleski jezik mislim da sam to nekada video na nekom od sajtova mozes naci i srpski ili hrvatski negde ali on samo preslovljava osnovni interfejs sve ostalo ostaje na jeziku na kom su programi
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ne vjerujem da ces uspjeti sa tom licencom na piratskom sistemu, uostalom malo koji piratski sistem trazi licencu. ono sto ti je bitno je da kad reinstaliras sistem da ugasis automatic update.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Mislim da ce uspjet jer imas na netu oem verzije koje su originali i 90% sam siguran da ce prihvatit key.

Sto se tice njemackog jezika moze ga lako prebacit na engleski posto ima original licencu. Skines preko windows updatea engl. pack i instaliras i imas sustav na engleskom jeziku isto vrijedi i za ostale jezike samo moras imat original licencu
 
Natrag
Top