Pitanje u vezi memorije... (Rešen problem)

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Nemaš nikakve bojazni. Slobodno odradi sam. Ili neka ti neko team viewer- om odradi.

Poslato sa Huawei P8 lite pomoću Tapatoka
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
koristi mini tool partition wizard
ne mora biti pro verzija
samo obilježiš particiju C ,pa klikneš na Extend Partition,u prozoru koji se pojavljuje treba da obratiš pažnju da ti prebaci iz D u C i koliko hoćeš prostora

Na kraju klikni Apply
 
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
50
Mozete li napisati svoj skajp da Vas dodam... Da mi detaljno govorite upute dok trenutno budem radio to...

Kada pripojim npr. 18 GB na sistemski hard disk, onda na sistemskom hard disku vise ispod Status ne pise Sistem vec None, zasto to ? Sta ce se desiti ako stisnem Apply, hoce li mi nestati sistem i morati ponovo podizati ?

Problem je to sto nestane status sistema kada pripojim jos memorije... Ne znam sta ce se dogoditi kad stisnem apply..
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Mozete li napisati svoj skajp da Vas dodam... Da mi detaljno govorite upute dok trenutno budem radio to...
To su ti detaljne upute.
Što se tiče rada sa ovim programima niko ti ne može garantovati da će sve ispasti o.k..
Moj prvi susret sa programima je kada sam prijatelju pokušao podijeliti HDD na 2 particije.
Radio sam sa easyus partition i sve je pošlo po zlu.
Nakon toga odlučih da isprobam kod sebe mini tool partition
Prebacio sam sa D particije na C particiju 10gb bez problema.
Iz tog razloga sam i rekao da radiš sa mini tool partition

označiš C particiju
klik na Extend partition
prebaciš
Apply (ne pritiskaj dok ne bude kako treba
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
50
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Uspeo sam uradim pola posla, jos ima pola... Trenutno stanje je ovakvo ((http://ch-slike.com/images/2016/08/13/H1L8.jpg))

Sada trebam ovih 102 GB prebaciti na sistemski hard disk na kome ima 28 GB i ukupno da bude 130 GB sistem

1.Imas u videu kako to odraditi!
2.Ti si ustvari samo kreirao i fomatirao novu particiju i nista vise tako da opet nista nisi uradio!
3.Samo neformatiran prostor moze biti dodat bilo kojoj particiji!
4.Znaci tu particiju od 102gb obrisi je i taj prostor dodaj vec postojecoj particiji!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
50
Ne razumem ovaj video... Mozes li mi ti objasniti

Kako da od ovih 102 GB prebacim na ovih 28 GB ? .. .Ne razumem video

Je l mogu da od ovih 102 GB uzmem npr. 52 GB i prebacim na sistem, tako da nista ne vracam na particiju na kojoj imam 800 GB...

Evo slika http://ch-slike.com/images/2016/08/13/ZYyj.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Šta radiš ti uopšte,čovječe..
Ti ćeš na kraju napraviti 100 particija a nećeš ništa uraditi
Prestani se igrati više sa tim move i resize,pa možda i ne bude 100 particija
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top