Pitanje opet oko dizanja sistema?

Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Drugar mi donese da podignem sistem na kompu nekom starijem,XP i sve krenulo normalno medjutim kad je doslo do kopiranja nekih fajlova na 3, 4 koraku tu staje i ne moze da nastavi nije moglo dalje...evo i slika dole...pa me zanima dal je u pitanju hard disk..il je nesto drugo...kad stisnem esc da preskoci fajl krene dalje medjutim opet nadje posle sve vise i vise fajlova da ne moze da kopira...inace dok ne ubacim cd za dizanje sitema pojavi se ova prva slika 1 i tu zamrzne ..i ne reaguje nista moze samo da se udje u bios...

hvala na odgovoru
 

Prilozi

  • slika1 (2).jpg
    slika1 (2).jpg
    127 KB · Pregleda: 20
  • slika1 (4).jpg
    slika1 (4).jpg
    47,6 KB · Pregleda: 16
  • slika1 (6).jpg
    slika1 (6).jpg
    106,2 KB · Pregleda: 17
  • slika1 (7).jpg
    slika1 (7).jpg
    91,3 KB · Pregleda: 17
  • slika1 (8).jpg
    slika1 (8).jpg
    89,4 KB · Pregleda: 16
  • slika1 (10).jpg
    slika1 (10).jpg
    74,8 KB · Pregleda: 17
  • slika1 (11).jpg
    slika1 (11).jpg
    95,5 KB · Pregleda: 19
  • slika1 (12).jpg
    slika1 (12).jpg
    110,8 KB · Pregleda: 16
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Probao sam i 7cu...isto krene sve normalno a onda stane ne dozvoljava kopiranje fajlova...na drugom koraku kad krene instalacija...pojedini oce..a o nda kad nadje neki zablokira odma...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Drugar mi donese da podignem sistem na kompu nekom starijem,XP i sve krenulo normalno medjutim kad je doslo do kopiranja nekih fajlova na 3, 4 koraku tu staje i ne moze da nastavi nije moglo dalje...evo i slika dole...pa me zanima dal je u pitanju hard disk..il je nesto drugo...kad stisnem esc da preskoci fajl krene dalje medjutim opet nadje posle sve vise i vise fajlova da ne moze da kopira...inace dok ne ubacim cd za dizanje sitema pojavi se ova prva slika 1 i tu zamrzne ..i ne reaguje nista moze samo da se udje u bios...

hvala na odgovoru

Skini drugi iso od win xpa probaj!
Taj cd ti je sigurno neispravan meni se to par puta desavalo!
Ako ti je taj win sa sata drajverima hoce i to da pravi problem po nekad!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Kao sto rekose ostali, instalacioni disk, citac, ili hard disk. Resenje je: prva dva zameniti, hard disk drugacije particionisati, pa probati na drugom delu hard diska instalaciju, eventualno zameniti.

Postoji jos jedna mogucnost, neispravna ram memorija, pa ne bi bilo lose da izvadite, memorije, izduvate slotove, obriste gumicom za grafitnu olovku(meksom) kontakte ukoliko su korodirali(potamnili). Ako ima vise memorija, mozete pokusati da pokusate sa jednom, i/ili promenite mesta memorijama, ako je jedna u pitanju promenite slot...
 
Natrag
Top