Pitanja, molbe i sugestije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.03.2011
Poruka
2
Где наћи вентил Novoflov ?

Преко 15 година уграђујем савршен вентил -Novaflov- и више не могу да га пронађем у продаји.Куповао сам га од појединаца који су имали ту привилегију да га имају.Тврдим да савршенији вентил за воду не постоји од вентила 1/2 цола.За арматуру 3/8 цола и 18х1,5 постоји биљи вентил од -Novoflov-а а то је -NAUTILLUS- али не овај R-5 већ онај стари -NAUTILLUS- који није био самоподешавајући.и тајвентил је имао је један недостатак није смео да буде претегнут јер је у том случају имао ефекат праћке.Сам се отварао у случају већег притска или ако је вентил у згради која има пумпу за воду у приземљу.Приликом рада пумпе вода има ситне вибрације које отварају овај вентил.
Ови R-5 вентили који су у продају имају недостатак а то је да не раде добро ако је дубина сица преко 24 милиметра.Сиц мора да буде обрађен у противном ниједан вентил не ради.Ако је дубина сица већа од 24 милиметра, требало би ставити наставак са гумицом и та ко свести дубину на 22-24 милиметра
Молим Вас ако можете да ми доставите број телефона лица које има вентил NOVOFLOV
Pozdrav Nišlija
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
10
indesit WD105T

Imam masinu za pranje i susenje indesit skoro nova nije neko vreme radila.
kada smo je pustili u rad desilo se to da je sam programator krenuo nasumicno da se okrece zvali smo servisera koji je konstatovao kvar na nekom njenom bord kompjuteru (posto mi je objasnio da ta masina ima kompjuter kao auto)
zamena tog kompjutera iznosila je oko 200e ali on se ponudio da ga servisira za 80e posle tog servisa radila je test pranje bez problema ali kada je trebalo da pere ves opet se pokvarila.


pitenje da li tog krsa vredi popravljati kakav je kvalitet tog indesita . I dali je neko cuo za tog cuvenog majstora radovana iz novog sada(koji mi je popravio? masinu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.06.2010
Poruka
2
e ovako... ja imam dzak, al nemam nista u njemu :)
pa ako imate neku ideju, savet cime bih ga mogao napuniti, posto nemam dovoljno stare odece (a ni zivaca da secem na rezance :) ).
dzak je visine oko 165 cm..
Hvala unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2011
Poruka
7
Kako napraviti spravu za radjenje zgibova?

Zanima me kako napraviti neku konstrukciju za radjenje zgibova?
Ako neko zna kako,neka pomaze!!!
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
3
Ako je dovoljno veliki razmak izmedju plocica moze se koristiti dobro naostren srafciger.Par sati rada,ali se isplati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top