Pitanja, molbe i sugestije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

814

Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
5
Franke sudo masina uputstvo za upotrebu

Uputstvo za upotrebu franke sudo masine smile3da li neko moze da postavi
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
1
Evo prijatelju jedan mali savet.

Da napravis takav dzak ne treba ti puno novca ,ali ti treba puno vremena.
Da kupis novi dzak kod irona treba ti od 2500 do 3500 dinara ,zavisi od velicine dzaka.

Ja sam kupio onaj najveci od 168 cm visine.

I tebi bih to isto savetovao zato sto ima mogucnost da ga otvoris i promenis popunu.

Fabricka popuna je od dugih na rezance isecenih delova stare odece od tkanine i koze. Posto je ta popuna za pocetnike mozda i poprilicno tvrda a za udaranje rukama dzak sa tom popunom je poprilicno tezak.
Pa zbog tvoje bezbednosti i ocuvanja zdravlja zglobova.
Ja bih ti savetovao da izvadis popunu i da u dzak stavis jedan sloj visine oko 5-7 cm sundjera. a drugi oko 5 cm rezanci od odece.
Kad ojacas zameni sundjer za fabricke rezance.

Naravno bitno ti je da pravilno izvodis udarce i da koristis zastitu za ruke. ako nemas rukavice nabavi bandze i dobro bandaziraj zglobove ruku.

Proguglaj malo i nadji neke savete za pravilno udaranje i vezbaj...

Cena je relativno mala.
za mali dzak ti treba oko 3000 dinara zajedno sa bandzama i sundjerom. a za najveci oko 4000 dinara sto uopste nije velika investicija.
 
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
1
el.sema za dvd player Pacific 1002 MK2

Molio bih ako je neko, ima neka izbaci na forum.Unapred hvala!!
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2010
Poruka
13
ja koristim četkicu za zube i u sirće sipam sobu bikarbonu.
Možda ti se učini da nema razlike, ali posle dan-dva vidis da su belje
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
10
kalupi za betonsku ogradu

kalupi za betonsku ogradu su mi potrebni ali da naglasim da mi trebaju za stubove duzine 2.5metara za ogradjivanje celoga placa od 32ara okolina beograda ako neko nadje zanimljiv link nek pusti
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruka
1
Ne znam da li je pravo mesto za postavljanje ovog pitanja ali da li neko zna gde moze da se nadje pletena metalna zica sa oknima 5x5mm ili 8x8mm? Nasao sam samo u Arilju ali posto sam iz Panceva to mi bas i ne odgovara.
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
6
Tražim uputstvo za servisiranje - Mercedes 190d 1985

Kao što naslov kaže potrebno uputstvo za servisiranje mercedesa 190d, 1985. godina
 
Učlanjen(a)
17.03.2011
Poruka
1
S.O.S - Vodovod

Hteo bih da malo prodiskutujem o ovome,razmenim iskustva i ostalo sreo sam se sa ovim materijalima a posto radim vodoinstalacije hteo bih da cujem vase misljenje?;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top