Pitanja, molbe i sugestije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
20.12.2010
Poruka
4
kolko je stara ta ves masina daj malo vise podataka mozda moze da se zameni sa drugom ves masinom naravno gorenje
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2011
Poruka
3
Aluplast cevi se uglavnom koriste u grejanju mada moze i voda,dosta su poutdane i jeftine
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2011
Poruka
1
Vakuum formiranje

Zdravo svima!!!
Interesuje me gde se na teritoriji Srbije mogu nabaviti-kupiti abs ploce za vakuum formiranje.
Unapred zahvalan za svaku pomoc.
Pozdrav...............fixxx:)
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2010
Poruka
8
suzuki swift 1.0

moze li neko reci koji je remen kod suzukija swifta 1.0 iz 1998 godine, jel zubcasti ili lanac
 
Član
Učlanjen(a)
08.03.2011
Poruka
4
Zamena sijalica na farovima- Fiat Stillo

potrebne su vam dve h7 sijalice za duga svetla ako su ona u pitanju
a za duga svetla i maglenke idu h1 sijalice


za levi far skines tocak s leve starne imas zastitnu plastiku skini samo tri srafa i lagano je povuci
skini takodje poklopac od akumulatora , snalu sa poklopca fara , napajanje fara
poklopac ide malo teze izvuci , u sustini povuci ga prema motoru pa nagore

posle toga dobio si pristup sijalici
skines zice ili klemiste sijalice pa one snale ili osigurace.................. zamenis sijalicu i obavezno vrati napajanje daj kontakt i proveri sta si uradio tj dal sijalica radi
ovo sam sve uradio bez koriscenja prolaza kod tocka
prema upustvu trebao bi neko da ti pomogne prvi put ja sam zvao u pomoc al dok sam cekao drugara ja sam sve sam odradio

e vratiti ide malo teze
napajnje fara smotajte negde gde vam nece smetati , jasam ga bacio skroz dole ispod akumulatora
opet treba traziti neki suludi ugao da vratis poklopac ona dvapipka okomito nadole pa dokle ide pa ga zarotiras sa ta dva pipka prema braniku(lakse je uraditi nego objasniti

e sad ga treba ubaciti u leziste e to je poveci prc na ono malo prostora kao sto sam rekao trazi opet neke uglove i pogodices posle stavis snalu i napakajnje i proveris sta si uradio tj dal radi sijalica
ja sam to radio sa levom rukom ispod akumulatora a sa desnom kroz prolaz kod tocka

pozelno je imati tanke klavirske prste i male shake al kod mene to nije slucaj
to sam uradio za cirka efektivnog rada od 30 minuta ostalih pola sata sam cekao drugara ( koji mi nije trebao) koji se na kraju pojavio

za desni far trebalo bi da bude lakse , al sam rodio mecku dok sam namestio sijalicu( odvrnula se sijalica od migavca dok sam vracao poklopac), jedini savet otkacite posudu za pranje prozora(barem gornji sraf
al to sam uradio prosle nedelje


ko hoce da sam menja nek odvoji vreme popije neko pivceto da unapred smiri zivce kad ga bude nesto zaebavalo
srecno

ko ima recept za laksi nacin nek postuje ovde
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2010
Poruka
8
Hvala za imformaciju C0a i dali slucajno znas neki sajt o imformacijama za djelove i nacinims ugradnje
 

C0a

Član
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
81
Ja sam ovo proverio u programu Auto Data, ajd pogledacu i za ugradnju pa ako ima slikacu pa cu da stavim sliku.
Edit:

skidanje.jpg


instalacija.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.05.2011
Poruka
1
strogoskop CZsincro dg83

dali neko ima strogoskop CZsincro dg83 ja sam ga nedavno kupio na buvljaku ali nemam uputstvo za njegovo koriscenje pa ako ima nekoga ko ima ovakav strogoskop nek se javi ili ako neko zna gde mogu da nadjem uputstvo:dntknw::vorred:sorrysmile3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top