Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Pitanja, molbe i sugestije

Diskusija u 'Majstorska Radionica' započeta od Mr.Daky, 27.06.2010.

Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

1. Mr.Daky

Mr.Daky Cupidon VIP

Zahvala:
    1.230
    Pitanja, molbe i zahtjevi

Dragi forumaši, napokon ste i Vi, spretnijih i mirnijih ruku, došli na svoje!!!

Staff Vam želi dobrodošlicu na dio Foruma namjenjen ljubiteljima elektronike, mehanike...za svakoga ponešto. Dobrodošli ste sa svojim idejama kako bi ga učinili što kvalitetnijim i funkcionalnijim. Naravno, ovdje možete postavljati i pitanja iz oblasti koje Vas zanimaju, a mi ćemo se pobrinuti da ponudimo adekvatne odgovore.

Pozivamo i Vas da svojim postovima uzmete učešće u dograđivanju ove teme, sve u cilju poboljšanja Foruma. Na raspolaganju Vam stoji 11 podtema u kojima možete postati, Smatrajući da pojedine stvari ne treba rasitnjavati do iznemoglosti, mi smo učinili baš suprotno, i u cilju lakšeg snalaženja smo napravili " gro " podteme.

Još jednom Vas pozdravljamo, i želimo Vam prijatne trenutke uz " Majstorsku Radionicu " !

[ATTENTION] Staff zadržava prava brisanja / moderisanja svih postova za koje procjeni da su postavljeni na neodgovarajućim mjestima !!![/ATTENTION]

2. Mr.Daky

Mr.Daky Cupidon VIP

Zahvala:
    1.230
    Vikovanje auto akumulatora za vetrenjače

Traži podatke za viklovanje auto alternatora za vjetrenjače. Mogu i šeme iz stari SAM-ova.
    Imam alternator od 12V 65 A , 6 pari polova rotor, 3 namotaja vezani u trokut, 7 namotaja po polu.
    Znači 1 faza je 12 x 7 namotaja. Znali ko što ću dobiti ako naviklujem sa tanjom žicom polovicom prečnika postojeće da namotam duplo namotaja i vidim da mogu staviti još jedamput. Bolje rečeno dva trokuta paralelno povezana. To bih bilo 6 fazni namotaja a jedan namotaj 12 x 14 zavoja

3. sikidenic

sikidenic Član

Zahvala:
    0
    Fiat stilo

Neradi mi tabla na stilu,nedaje nikakav znak,neradi nista,da li neko moze da mi kaze sta da uradim i da li moze upopste da se popravi.Nisu osiguraci i dolazi struja do table.Unapred hvala.

4. Srdjan911

Srdjan911 Član

Zahvala:
    2
    Riknula ti je tabla. Ides kod majistora,i zamenice ti novom.

5. Mr.Daky

Mr.Daky Cupidon VIP

Zahvala:
    1.230
    Da li si posve siguran da su ti osigurači ispravni???

6. Router22

Router22 Guest

Preporuka za perilicu i klima uređaj

Ovih dana obilazimo trgovačke centre naveliko,,,....no nikako da se odlučimo za perilicu suđa i klima uređaj. Od širokog izbora, odnosno ponude, izdvojili smo svega par, te vas molim vaše mišljenje ili još bolje iskustvo, preporuke...

Ovako perilica posuđa elextrolux PERILICA POSUĐA ELECTROLUX ESF 65040 X

a za klima uređaj od korela sad točno neznamo točno model, u principu bitno nam je da ima ionizator.:)

7. TheAllmir

TheAllmir Član

Zahvala:
    0
    Blokade na skuterima

zdravo....e ovako....zanima me kako skinuti blokadu sa skutera......licno meni treba za PEUGEOT ZENITH N 1997 al ako netko zna za neki drugi skuter neka postavi pa neko ce se okoristiti i naravno ubrzati svoj skuter........unaprijed hvala....:)

8. tdem

tdem Član

Zahvala:
    0
    Čitač kartica

Ne znam da li sam temu postavio na pravo mesto ali ne znam gde bih je stavio. Imam problem da nađem čitač kartice za vez mašinu Brother PE 150. Na netu sam našao i ona košta oko 120 dolara što ja ni u ludilu nemam pa me interesuje da li postoji mogućnost da se napravi ili preradi neki čitač da bih mogao da je pr5iključim preko USB i da sam radim aplikacije kakve želim. Ako neko može da pomogne bio bih mu zahvalan

9. bozobar

bozobar Član

Zahvala:
    0
    Potrebna mi je sema modula REMCO - 5036

10. Mr.Daky

Mr.Daky Cupidon VIP

Zahvala:
    1.230
    Možeš li mi dati preciznije podatke za ovu mašinu?

Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

Preporučite stranicu