Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
NOVA RS TOTALNO UGASENA!
Kod:
http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/tv-nova-ugasena-200-ljudi-ostalo-bez-posla/58634
Očekivan epilog, televizija u sazrevanju koja nije još sazrela, hteli su da izmišljaju toplu vodu, umesto da su otišli kod komšija Bugara i videli recept za uspeh istoimene bugarske Nova TV, koja je pametno ušla u razradjenu i veoma kvalitetnu skandinavsku TV mrežu Viasat Networks. Nova rs. je htela pošto poto da dobije od RRA dozvolu za nacionalnu frekvenciju, pretpostavljam da su imali na umu da postanu glasilo vladajuće stranke ili sredstvo za ubiranje novca od osiromašenog naroda. Pokretanje televizije je nauka koja se razvija i planira decenijama u Evropi, sve je izmišljeno, trebali su po mom mišljenju da udju u mrežu emitera Viasat Networks i onda im se ne bi video kraj, ovako promašena investicija i očigledna prevara gradjana.
 
Učlanjen(a)
27.05.2014
Poruka
188
2urtg0m.jpg


Jos uvijek radi,sacekajmo da vidimo dokle..!!!
Dobra Riba ;)
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Očekivan epilog, televizija u sazrevanju koja nije još sazrela, hteli su da izmišljaju toplu vodu, umesto da su otišli kod komšija Bugara i videli recept za uspeh istoimene bugarske Nova TV, koja je pametno ušla u razradjenu i veoma kvalitetnu skandinavsku TV mrežu Viasat Networks. Nova rs. je htela pošto poto da dobije od RRA dozvolu za nacionalnu frekvenciju, pretpostavljam da su imali na umu da postanu glasilo vladajuće stranke ili sredstvo za ubiranje novca od osiromašenog naroda. Pokretanje televizije je nauka koja se razvija i planira decenijama u Evropi, sve je izmišljeno, trebali su po mom mišljenju da udju u mrežu emitera Viasat Networks i onda im se ne bi video kraj, ovako promašena investicija i očigledna prevara gradjana.
Lepo si ovo napisao, ali ovde je totalno druga stvar u pitanju po meni. Politika. Anglea Merker je htela preko ove televizije, u koju je njen glavni dobrotvorac u kampanjama ulozio 18 miliona, da kontrolise srpsku politiku. Vucic je to odbio i zbog toga je uvek bilo 4:4 jer naravno da Kopernikus nece dobiti dozvolu i da ce je u septembru dobiti Nova.rs ali testirali su Nemce i kao sto se vidi pogresili.
Inace ovi tendeciozni naslovi uvek treba da se provere, Nova.rs nastavlja od septembra sa radom. Ja licno sam ih zavoleo zbog ugovora o Rolan Garosu i partnerstvu za tekuce svetsko prvenstvo, ali sam ih isto tako i zamrzeo kad su oba prodali.


Logika? Pink ima nacionalnu frekvecniju. Zasluzio je? Cime? Cirkuss
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Inace ovi tendeciozni naslovi uvek treba da se provere, Nova.rs nastavlja od septembra sa radom. Ja licno sam ih zavoleo zbog ugovora o Rolan Garosu i partnerstvu za tekuce svetsko prvenstvo, ali sam ih isto tako i zamrzeo kad su oba prodali.


Logika? Pink ima nacionalnu frekvecniju. Zasluzio je? Cime? Cirkuss

Pa logično je bilo da oba prodaju pošto nisu dobili nacionalnu frekvenciju. To bi značilo manje para od reklama pošto bi ih mogli gledati samo ljudi koji imaju kablovsku ili iptv televiziju.
Što se Pinka tiče svaki komentar je suvišan.
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2010
Poruka
115
Molim vas ako neko zna kako od tvheadend -a da dobijem listu u m3u formatu i da je cita samsung smart tv.

Hvala unapred
 
Natrag
Top