Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Memogu sad trazit Ban za clana iz razloga sto je prekrsio pravila a poslije kratkog vremena istom clanu drzati podrsku ??? svi pisete o nekim pravilima a mijenjate misljenja u roku par minuta jer.... bit ce istih gresaka ili slicnih kao i od ironace ...... tom istom clanu ce neko opalit Ban dal je to onda korekt ???? NIJE ako.... onda vaze pravila za sve nas pa i za mene.

Ja sam imao slicnih slucajeva samo sto je to kod mene trajalo i do 2 nedelje mislim na moje razmisljanje iako mi je clan psovao familiju reko..... nisam zlopamtilo Boki zna o kom je rijec pa sam bokija zamolio da mu ukine Ban ... tako i bi

vai123
je pravio iste greske svima vama poznato ... jedno vrijeme sam to isto tolerisao nisam zlopamtilo imam razumijevanja prema svima vama al kad vidim da tom ponasanju nema kraja i da mora da trcim za vama da bi brisao editovao vase postove skrenuo sam vai123 Paznju tu istu ste svi procitali naravno on se izvinio i nadam se da nikad vise nece pravit iste greske .... zna sta mu slijedi jbg

Pozdrav
Hoces da ti slikam kako sam bokija nekoliko puta pitao da dopusti da se daju banovi ko ne postuje pravila?? I covek mi nista nije odgovorio i sta ja onda da radim?? pa ne mogu preko admina, zna se hijerarhija i ko je glavni.
Ajde evo ja cu prvi da se izjasnim i pred svima kazem:
Ja sam za to da se za svako nepostovanje pravila daje ban.
Aj sad ti reci da li si slazes ili ne?
Ako se slazes onda i ti napisi isti zahtev bokiju, mozda tebi odgovori.
Ajde, neka dopuste i svako ali svako, ma i najmanje krsenje da bude ban (na odredjeni period) u zavisnosti od greske.
Da smo to imali sinoc pa da odmah dam mesec dana dppaki sto je postavio unistream bez hposts, pa da dam mesec dana ironaci sto je stavio u hposts ono sto ne treba, pa da jutros dam ban od mesec dana onima sto su cepali pitanje za pitanje u delu za streamove i ne bi bilo problema. Ljudi bi se opametili i to je to.
Ajde, evo ja sam javno rekao, cekam ostale.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Zahvalite se losmiju za program koji ce ugledati veceras svetlo dana......samo jos neke male sitnice da zavrsimo.....a vi se i dalje svadjajte i zezajte.......

a2d3Zd8.png
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
Neznam mnogo puta sam rekao da necu da komentarisem neke stvari ali opet ima nesto jace u covjeku i nemoze da precuti,pa zar boki treba da kaze da li su neki clanovi u pravu i da li ili ne doprinose ovome forumu ili to treba da vide i neki drugi koji dolaze ovdje a da ne kazem oni koji su zaduzeni za red u ovoj temi,cijelo vreme pratim kako se recimo taj ironica proziva koji je navodno jedan jebeni post stavio u hide a nije trebao po pravilima foruma a to sto je preko 3.500 ili koliko vec postova stavio normalno i sa namjerom da pomogne nekom koga briga, pa da je sve bilo copy/paste treba izdvojiti vremena i uraditi to,mislim da takve i slicne njemu treba zastititi a ne na sva zvona prozivati,na kraju krajeva ima i pp ako je vec neko tako pogresio da mu se ukaze a ne na takav nacin,neka neki ljudi ne gledaju samo pravo treba da se osvrnu i malo oko sebe i da ovih desetak ljudi koji zapravo odrzavaju ovaj forum malo respektuju i da se ne hvataju za svaku njihovu sitnicu i da se ne stavljaju u istu poziciju sa svima drugima koji dolaze samo radi neke koristi,ponasaju se kao paraziti,samo nesto traze,unistavaju liste,prenose na druge forumu i sl.,nisam stao u zastitu nikoga jednostavno sam napisao ono sto mislim,i jos jedna stvar nemojte podcjenjivati nijedan post,svaki je dobar i svaki post ima svog gledaoca,dakle samo malo vise volje i postenog odnosa i nece biti problema.....
Auuuu, kolika rečenica.:roll:

Ovo je prosto(ili složeno) preširena rečenica.
Ima još tri tačke na kraju. Teži u beskonačnost.

Al svaka mu je na mjestu. :D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.565
Sa ovim Postom je polemika i diskusija za mene zavrsena

Jel sam opomenuo ironaca zbog HPOSTS ???
Bild 1.png

jesam

kad ??
Bild 2.png

Sta ima Ironaca tebi Che_Guevara007 da se izvinjava sto je prekrsio pravila ???? a ti meni da prenosis ... jel si ti njegov Advokat ??? ako onda je trebao da se meni obrati a ne tebi pa da mi ti prenosis njegovo izvinjenje ????

Jedna od vaznijih stvari opet pisem u svoje Ime od kad sam ja clan ovog foruma znaci kao clan foruma poslije kao Urednik i na kraju kao Moderator nikad se nisam mijenjao po bilo kom pitanju ja sam uvijek isti onaj Sota kakvog znate od

Član od:
25.03.2010
Pozdrav

 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ajde spustite loptu na zemlju.......mislim da o tome netreba vise pisati....

Nije zivot jedna tema sto si glavo zamisljena....:roll:..sta je bilo bilo idemo dalje.....:mig:
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Sa ovim Postom je polemika i diskusija za mene zavrsena

Jel sam opomenuo ironaca zbog HPOSTS ???
Pogledajte prilog 52390

jesam

kad ??
Pogledajte prilog 52391

Sta ima Ironaca tebi Che_Guevara007 da se izvinjava sto je prekrsio pravila ???? a ti meni da prenosis ... jel si ti njegov Advokat ??? ako onda je trebao da se meni obrati a ne tebi pa da mi ti prenosis njegovo izvinjenje ????

Jedna od vaznijih stvari opet pisem u svoje Ime od kad sam ja clan ovog foruma znaci kao clan foruma poslije kao Urednik i na kraju kao Moderator nikad se nisam mijenjao po bilo kom pitanju ja sam uvijek isti onaj Sota kakvog znate od

Član od:
25.03.2010
Pozdrav
Da li si za to da se svi banuju koji prekrse pravila?
Da ili ne?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.565
Da li si za to da se svi banuju koji prekrse pravila?
Da ili ne?
Ja nisam ni poceo o tom zasto je ironaca postao u HPOSTS a nije trebao ... ja sam mu poslao opomenu jer smatram da je pogrijesio i napisao sam mu na kulturan i ljudski nacin kao sto vidite na slikama VI ste poveli diskusiju oko toga ne ja............. za mene je bilo sa opomenom zavrsena prica ... do drugog puta kad bi isti clan pogrijesio .... slijedilo bi konsultovanje sa samim sobom sa moje strane sta mi je za ciniti.

Svi ali bas svi poznajete pravila bukvalno svi drzite se istih a dali sam ZA ili NE da se svi banuju koji prekrse pravila .......... ako bude povedena diskusija iz stafa u smislu odluke oko tog ja cu se izjasniti

Pozdrav
 
Natrag
Top