Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.332
da ja sam postavio srpsku arena,sa 8705 kb/s ali se nisam razumeo sa kolegama.......ali ok je tu smo negde na slicnim talasnim duzinama.....sr i hr bar kada je kvalitet u pitanju.....:mig:
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
andro radi super ,samo morasplacati 13 eura ,mjesecno ,i kad uplatis nije ti garantovano da ce 100 posto raditi
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
evo da se i ja pohvalim ,imam oko 40 listi ,kontrolisem12 ,stream panela ,imam 3 naloga za rujy ,kljuceve ,za znate vec ,sta i scriptu ,za d3go prepravljenu ,koja sljaka super ,ja necu postavljati slike ko pojedinci ,ali da je istina potvrdice svi mali ljudi ,koji nemaju nista a dobijaju od mene na dnevnoj bazi ,pa nije moguce da vi vjerujete samo ,4,5 clanova ,ili ste toliko sretni da imate sto imate ,znajuci i postavljajuci pitanje dali cu ja doci do takve aplikacije ikada ,strah od neznanja ili ,ljepota vadjenja masti drugim clanovima ,hehe
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
To sto je okaceno, mislim da je to je moj stream (mislim na sliku od arenasport 5) i podesio sam ga na 1.5MB. Naravno da nekad prikazuje da je 2MB. Kada stavim 3 mb, bit ce identicno kao u originalu, to garantujem jer sam testirao, ali ne mogu odmah jer cekam da mi podignu protok na optici. Takodjer testirao sam i 2.5MB i ne vidim razliku izmedju 2.5 i 3mb na 50" tv-u. Tako da ce poboljsanje biti primjetno.

Haha kako mislis da je tvoj stream kad sam ti pokazo moj stream ? :)))

Ja mislim da ti uvopste ne prepozanjes koji je stream ovo :))
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
Da, cisto sam pretpostavio jer je bitrate slican. Nisam uopste tvrdio da je moj stream :))
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.332
evo da se i ja pohvalim ,imam oko 40 listi ,kontrolisem12 ,stream panela ,imam 3 naloga za rujy ,kljuceve ,za znate vec ,sta i scriptu ,za d3go prepravljenu ,koja sljaka super ,ja necu postavljati slike ko pojedinci ,ali da je istina potvrdice svi mali ljudi ,koji nemaju nista a dobijaju od mene na dnevnoj bazi ,pa nije moguce da vi vjerujete samo ,4,5 clanova ,ili ste toliko sretni da imate sto imate ,znajuci i postavljajuci pitanje dali cu ja doci do takve aplikacije ikada ,strah od neznanja ili ,ljepota vadjenja masti drugim clanovima ,hehe

nesto slicno sam i ja konstatovao pre neki dan....nikada vise listi nije bilo u opticaju nego sto je sada ,misleci na domace...e sada lepo je to sto dajes,i hvala ti na tome,ja mislim da svi mi dajemo bar ponekom te mislim da je u ovoj temi jako,jako mali broj korisnika koji bas nemaju nista kvalitetno za gledanje.....nemaju oni sto su svezi u ovoj temi ili totalno neaktivni i nezainteresovani..i sam mnogima dajem a i meni daju tako da se ipak okrece,a verujem da je situacija ista i sa ostalim clanovima kako iz stafa tako i onih koji su odavno u ovome....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
evo da se i ja pohvalim ,imam oko 40 listi ,kontrolisem12 ,stream panela ,imam 3 naloga za rujy ,kljuceve ,za znate vec ,sta i scriptu ,za d3go prepravljenu ,koja sljaka super
slazem se ali onih stvarno kvalitetnih je jako malo...ako sebe postavim umjesto tebe mi vrede samo HD kanali iz siola.....sve drugo sto imam nije na vrhunskom nivoju kvalitete i ne koristim....tako da meni 40 listi ne bi znacilo skoro nista jer pretpostavljam da su velika vecina loseg kvaliteta....
 
Natrag
Top