Pitali smo muškarce po čemu vide da je žena dobra u krevetu: OVAJ odgovor nismo očekivali...

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Pitali smo muškarce po čemu vide da je žena dobra u krevetu: OVAJ odgovor nismo očekivali...

Ako ste se ikada našli u grupici od 3 i više muškaraca, sigurno ste u nekom trenutku dotakli temu kakve žene su, po njihovom iskustvu, vatrene u krevetu. Naravno da ako postoji hemija, seks će takođe biti dobar, ali ima tu još nečega. Evo šta su nam rekli.

22n4mp.jpg


1. PITANJE: DA LI NA PRVI POGLED MOŽETE DA PROVALITE DA JE ŽENA DOBRA U KREVETU?

- Na prvi pogled ne. Dosta toga je u mozgu. Pretpostavljam da bi mi nesvesno neke stvari skrenule pažnju, ali mislim da samo gledajući je ne bih mogao to da ocenim – rekao nam je Ivan (29).

- Ne. Jer ja sam prezgodan, a užasan u krevetu – šaljivo je odgovorio Marko (25).

- Ne. Osećanja i reakcije su u seksu mnogo bitne i to ne možete znati ako samo pogledate devojku. To može biti dovoljno da izazove osećaj privlačnosti, ali i to je pod znakom pitanja – otkrio nam je Stevan (34).

Samo je jedan hrabri momak rekao potpuno suprotno od ostalih i istakao da način na koji devojke plešu može da bude dobar pokazatelj kakve su među čaršavima.

Ovo sigurno niste očekivale!

2. PITANJE: ŠTA ŽENA KOJA JE DOBRA U KREVETU KAŽE ILI URADI NEPOSREDNO PRE SEKSA?

- Ako je veoma direktna, ako imamo ista seksualna interesovanja i govori o seksu na specifičan način, velike su šanse da ćemo „kliknuti“. Ne mislim da su ljudi dobri ili loši u krevetu – već je sve u kompatibilnosti. Ipak, ima onih koji su zaista loši. Retko, ali dešava se – kaže Stevan.

- Ako zna da flertuje na suptilan način, ako je iskrena o svojoj seksualnosti i iskustvima i ako imala dosta partnera – ističe Marko.

- Ništa. Ne postoji stvar koju može da kaže ili uradi što će da je učini privlačnijom u mojim očima. Ali privlačnost i sposobnosti u krevetu nemaju ama baš ništa jedno s drugim – kaže Ivan.

3. PITANJE: DA LI JE POLJUBAC DOBAR POKAZATELJ?

- Moja iskustva su različita. Dešavalo se da se devojka odlično ljubi, a u krevetu je očajna. Sa onima koje se loše ljube često cela situacija bude krajnje neprijatna - otkriva Ivan.

- Ne! Jedna od mojih najboljih ljubavnica se užasno ljubila – kaže Marko.

- U većini slučajeva, ona koja se dobro ljubi ima određene veštine kojima podržava taj poljubac – otkriva Stevan.

Kakva su vaša iskustva?

(Blic Žena)
 
Natrag
Top