Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Pitajte doktora

Diskusija u 'Zdravlje' započeta od thezex, 13.02.2011.

1. Miel

Miel

Zahvala:
    0
    Pol:
    Ženski
    Tina Triky, nisam doktor što se jasno vidi iz prethodnog posta, ali dosta se razumem kad su u pitanju ''saveti za druge''. Koliko ti je sedimentacija uvećana? Kod nekih ljudi od samog rođena sedimentacija može da bude uvećana a da im se tokom života ne pojavi oboljenje koje bi to objasnilo. Blago povišena sedimentacija nekada nije za brigu jer na to mogu da utiču određeni lekovi koji se konzumiraju, period menstruacije, trudnoća, anemija, broj godina jer ista sa godinama raste. Ukoliko ti je ipak uvećana dosta to bi onda trebalo da znači da u organizmu postoji prisustvo virusne infekcije, nekih autoimunih bolesti, oboljenje tiroidne zlezde, trudnoća, tumori, reumatska oboljenja isl. Trebala bi da pođeš kod svog izabranog doktora koji će ti sa sigurnošću bolje od nas protumačiti rezultate. Svakako je to bitno jer ako ti je sedimentacija ubrzana, definitivno postoji nešto što moraš da proveriš. Kako se osećaš?

2. Tina Triky

Tina Triky

Zahvala:
    0
    Pol:
    Ženski
    Zdravo. Ja sam razumela da ste Vi doktor.....Osecam se dobro,hvala na pitanju.... sedimentacija mi je 30. I gvozdje mi je uvecano_Ostale analize su u redu.

3. Tina Triky

Tina Triky

Zahvala:
    0
    Pol:
    Ženski
    Moje pitanje je za doktora Milana Pesica a ako neko od clanova ima neki odgovor molim da mi odgovori.... HVALA!

4. zoransd

zoransd Član

Zahvala:
    14
    Pol:
    Muški
    Sabax koristim od prvog dana a to je da bih zastitio zeludac od upotrebe terapje koju koristim

Preporučite stranicu