Član
Učlanjen(a)
09.06.2011
Poruka
5
Prvo proveri napon akumulatora u verglanju, ako pada ispod 10V proveri akumulator, ako je on dobar onda popravi alnaser.
Pozzz.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Zameni bravicu drugar. Ako ti vec ne vraca kljuc u pocetni polozaj-znaci da mozes zeznuti alnaser,itd. A,mislim (ovako napamet) da je bas ona uzrok sve te tvoje zezancije... Bravica je bila oko 120 evra prosle godine,a sada ne znam posto je... Neki elektricari mogu i da skarabudze nesto oko nje,ali bolje kupi novo i ne razmisljaj...
E,da-obavezno nakon toga otidji neka ti elektricar proveri struju u kolima sa onim uredjajem (zaboravio sam kako se zove)...
 
Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
1
Jel moze neko da mi kaz. sta znaci ona lampica STOP na instrument tabli,od cega je to indikator? Unapred zahvalan Urke :) P.S. u pitanju je pezo 309 :))))
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Jel moze neko da mi kaz. sta znaci ona lampica STOP na instrument tabli,od cega je to indikator? Unapred zahvalan Urke :) P.S. u pitanju je pezo 309 :))))
Da li ti se još nešto dešava sa kolima? Mislim, kako se ponaša auto u vožnji?
Ta lampica o kojoj govoriš može da se upali (na primer) ako nešto nije u redu sa motorom... Ako nemaš dovoljno rashladne tečnosti, pa se podiže temperatura...
 
Učlanjen(a)
20.02.2012
Poruka
2
ja bas radim jedan pezo 306 1.9 td mislim da je to isti princip sipanja ulja kad sjutra vidim pisem ti
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
1
Ja imam problem da i kada je toplo napolju auto mi tesko pali uvek treba puno da se vergla i mnogo da se mucim dok ga upalim,znate mozda u cemu je problem ? unapred zahvalan :)
:al:
 
Natrag
Top