Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
I meni neke ideje padaju na pamet, mogao bih da bacim neki hip hop... podržavam jovana, samo se plašim da staf neće da nas podrži, pa će to da se svede na nezvanični konkurs, niko se još nije oglasio :dntknw:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
ili ovako nesto:

na forumu ostajem bez daha
jer me prati budno oko stafa
nisam lud da sam sobom carujem
pa da me neki urednik banuje.

a sto je jos gore
pa i od nocne more
hoce da svoj maksimum dam
ali mi ne dozvoljavaju spam.

epa, nece tako moci
zbog ovog ne spavam vec toliko noci
i zato,

ne zelim nista da vam dam, dam
jer mi ne date da radim spam, spam ...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
nije tesko ubaciti melodiju. ja komponujem svakog dana, imam sve profesionalne muzicke programe i to ne pirate. ideja je odlicna. samo ako se staff slozi sa tim
Onda ko pobedi može lako da snimi vokal, ako nema mikrofon mora da zna nekoga ko ga ima, pošalje tebi, ti ubaciš melodiju i to je to yes3

Nego ovi iz stafa nas ne shvataju ozbiljno :dntknw:

A neke opasne rime su mi već pale na pamet, nego ne bih da otkrivam dok se ne zna hoće li biti takmičenja ili neyes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Onda ko pobedi može lako da snimi vokal, ako nema mikrofon mora da zna nekoga ko ga ima, pošalje tebi, ti ubaciš melodiju i to je to yes3

Nego ovi iz stafa nas ne shvataju ozbiljno :dntknw:

A neke opasne rime su mi već pale na pamet, nego ne bih da otkrivam dok se ne zna hoće li biti takmičenja ili neyes3

covece, ja sam muzicar vec 10 godina. imam sve od opreme. novo obavestenje za sve koji ste ovde pa ne znate:
Jurivaka je otvorio novu temu na offtop - besmislene teme pa ako si zaista inspirativan, prikljuci se
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Neću da potcenjujem svoj rad, nije ovo besmislena tema :dntknw:yes3
 
Natrag
Top