Pažljivo posmatraj: 5 znakova da mu nedostaješ

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Pažljivo posmatraj: 5 znakova da mu nedostaješ

Iako ti možda ne ponavlja "Nedostaješ mi", ovi znaci su ga već odali...

r47unFV.jpg


Bez obzira da li je u pitanju duga veza, kratka, da li ste na daljinu ili u istom gradu...kada ljubav zakuca na vrata nedostajanje je neminovno. Kada leptirići prorade jedino što u trenutku želite je da svaki trenutak budete sa voljenom osobom. Isto je i sa momcima, iako ne žele možda da to javno priznaju.

Dajemo ti 5 znakova da je on potpuno poludeo za tobom i da želi svaki trenutak da ti posveti:

Šalje ti nebitne poruke kako bi se i dalje dopisivali
Otišao je par dana u drugu državu, grad…ali to ga ne sprečava da se i dalje dopisuje sa tobom? Navikao je da razmenjuje sa tobom veliki broj poruka i ne želi tog užitka da se odrekne ni na par dana. Važna si mu ti i želi da ti posveti pažnju i u trenucima kada niste zajedno.

Često imaš propuštene pozive od njega
Osim dopisivanja, želi i da ti čuje glas i da u trenucima kada niste zajedno posveti ti svoje vreme. Naravno, ovde ne mislimo na uznemiravanje i gušenje, već na još jedan suptilan znak da je tvom dragom stalo do tebe i da je i te kako zaljubljen. Iznenadni poziv sa porukom “ Samo sam hteo da vidim šta radiš” sigurni smo da će ti ulepšati dan.

Ne moraš dugo da čekaš na njegov odgovor
Njegov prioritet si ti i neće dozvoliti da čekaš satima na jedan odgovor. U trenucima kada je u velikoj gužvi, staviće ti do znanja da ne može sada da komunicira.

Želi tvoje slike
Vrlo često tokom razgovora čuješ pitanje “ Hoćeš da mi pošalješ sliku?”. Ne zato što je on napaljeni manijak, već zato što želi da dobije tvoju najlepšu i najobičniju fotografiju. Jednostavno rečeno: Zaljubljen je i nedostaješ mu.

Pravi lude planove za vaše sledeće viđenje
Uvek ima plan za vas dvoje kako da provedete savršen vikend ili za izlazak u grad. Ti si u skoro svakom njegovom planu, a on želi da svaki plan učini savršenim.

Izvor: Cosmopolitan.rs
 
Natrag
Top