Partizan Vs Crvena Zvezda

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Vako.... Partizan u poslednjoj deceniji dominira u da ne kazem svim sportovima, ali skoro svim... Nadam se da ce tako i ostati....

Mrzim ljude koji se hvale staroj slavi.... '91 godine "vi pametni" sto se time ponosite niste bili ni rodjeni a kamoli da znate sta je sport, fudbal, a jos manje Zrvena Zvezda... Tako da to ne dolazi u obzir ;) ....

Ali ako je tako, Partizan je igrao finale '66 kada je Zvezda o tome mogla da sanja... Toliko o fudbalu!

Partizan je jedini klub Srbije koji je igrao u Grupnoj fazi LS od kada to postoji, a bogami dosta!!!

Kosarka? '92 vam sve govori pa do danas ko dominira!!!!


Vaterpolo? Reci su suvisne....

PAOK & PARTIZAN FT !!!!!

<3 PARTIZAN!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Ja "navijam" za Crvenu zvezdu,ali me iskreno zabole i za Zvezdu i za Partizan...ne opterecujem se time niti cu se ikada opterecivati...kao i sto se oni ne opterecuju sta cu ja da jedem sutra...navijam za oba kluba kada igraju neko takmicenje jer su OBA KLUBA SRPSKA...ne zanima me da l' su crno-beli...da l' su crveno-beli..(;
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
@ Mazzaloto
Bravo...argumentovano, fino, pametno....bas sam na nto mislila kada ono ti rekoh...;)

@ Mazzohista...
Svidja mi se kako razmisljassmile3
Nego, koliko shvatih, braca ste...a navijate za suprotne klubove....:)
Mora da Vam je bilo bas zanimljivo kroz detinjstvo:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Ma on je daltonista pa ni sam ne zna za koga navija :) Najvise gleda Barcu na tv :D haha
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
LoL.... Jbg.. ma ja sam zaludjen, a njega "cisto zabole" :)

PARTIZAN MY LOVE :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
PFCFTW! U pravu si braticu moj,sve su to retardi :O
@MAN UTD :D NEMANJA VIDIC!
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Navijam za "Truli Tjunci" iz Minicevo, kod Mali Izvor :D

Ni za jedan tim iskreno, nikada nisam navijao... To je po meni... Chista ekonomija, kako god da je gledamo. :)
 
Učlanjen(a)
18.02.2009
Poruka
33
Sto se mene tice ja vise volim Partizan, ali nisam zagrejan za fudbal mnogo, drago mi je kad se bilo koji nas klub plasira u neko Evropsko takmicenje.
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
283
GROBAR !!!!
*partizan!--sampion!*

Zasto cz ima jako slab vaterpolo klub?


Zato sto se cigani ne kupaju :d



pita ciga kevu: Mama zasto smo mi cigani
mama mu odgovara: Pa tako je bog hteo
pita ciga : Mama sto ne navijamo za zvezdu?
A mama: Pa nismo bas toliki cigani :d

mi smo grobari najaci smo najaci!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top