Particije c,d,....?

Član
Učlanjen(a)
17.09.2011
Poruka
16
Pozzz svima
Da li je moguce da se jedan hard disk resporedi u vise particija imam dve particije c i d i zeleo bih namestim trecu i da im rasporedim memoriju?
Unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Znas sta mozes da uradis,da particiju d(ako ti je na c instaliran sistem) podelis na zeljene delova......ali c particiju ne mozes da podelis zato sto je na njoj sistem i moze doci do pada sistema......a mozes formatirati particiju C(prebacis samo bitne podatke,slike,video..)i u toku instalacije napravis particiju bez ikakvih problema(ovo ti je najsigurniji korak)
Koji sistem koristis?

Ja sam uzimao(u prici) da ti je C particija sistemska,a D obicna particija.....
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Možeš odraditi treću particiju sa programom Partition Magicom i ne diraj C particiju gdje su ti sad windowsi polovi samo drugu particiju da ti nebi došlo do rušenja sistema.
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2011
Poruka
16
Hvala na odgovorima koristim windows xp sp3 i naravno d disk bi zeleo da podeijelim i rasporedim memoriju pomocu cega to da uradim ima li neki tut da nesto ne zeznem :D
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Kolega klagija je predlozio program.... Partition Magic.....i ja ga preporucujem....
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Partition Magic bi odradio posao za koji pitaš ali pogledaj upustvo na youtube.

Kod:
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=bTk2eSibNWA"]how to: instalar partition magic 8 0 full y crear una partición - YouTube[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top