padanje sistema win7

Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
7
Nisam par dana kuci i nemogu da vam kazem sta je tacno pisalo ali nesto kao haked haker modem.to je prikazao avast,a sinoc mi je rekla klinka da se komp opet ukocio.tako pocne par puta i onda haos,poslednji put nisam mogao da udjem u bios podignem sistem,pa sam vadio bateriju sacekao par minuta i onda instal.nov program.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
To ti je nesto do maticne najverovatnije. Probaj baterijicu promeniti.
P.S. Ako ti je mrezna kartica odvojena tj. nije na ploci nego je posebna, onda je promeni i neces imati brige vise.
Srecno

To ti je nesto do maticne najverovatnije. Probaj baterijicu promeniti.
P.S. Ako ti je mrezna kartica odvojena tj. nije na ploci nego je posebna, onda je promeni i neces imati brige vise.
Srecno
Zaboravi pitati. Koja ti je ploca?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Najverovatnije da je uradio sken mreze sa Avastom!
I dobio upozorenje Your modem/router is accesible from internet for hakers!
Ili tako nesto slicno!
Ako je ovo u pitanju onda ne sekiraj se mnogo svaki malo ozbiljniji provajder ima fajerval na svojoj
mrezi nije to bas tako lako uraditi bez znanja i dosta truda!
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
7
To ti je nesto do maticne najverovatnije. Probaj baterijicu promeniti.
P.S. Ako ti je mrezna kartica odvojena tj. nije na ploci nego je posebna, onda je promeni i neces imati brige vise.
Srecno

Zaboravi pitati. Koja ti je ploca?
ASUS-ova samo neznam koji bese model procesor intelov.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
HDD je nov par meseci WD(west digital) 1tb.ljudi nisam profi ali nisam ni totalni laik,sigurno se bolje razumete u ovo.ali vam kazem sta sam video sta je pisalo kad sam skenirao avast-om komp.

To sto je nov, ne znaci da nema bad sector-e, jer bas da pada sistem svakih mesec dana, a i da pre samog crash-a pocne da koci nije puka slucajnost, proveri HDD programom HD Tune Pro ili Sentinel-om, trebalo bi detaljno skenirati ceo HDD.
Moras znati i ovo da se danas HDD-ovi proizvode kao kineske carape, tako da se ne oslanjaj na to sto je par meseci star, takodje virusi i malware uopste mogu ostetiti HDD, ako si ih vec imao
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
7
Nikola mogu ostetiti trajno,ili samo trenutno do narednog instala novog wina?

izgleda da je u pitanju World of tanks bez njeg komp radi ok i sa njim neko vreme,kada instaliram igru par dana sve je ok.a onda pocne da zeza i trazi restart nemoze da podigne sistem i moram da radim repairt.i tako dok ne poludim

da zaboravio sam da kazem da igrica ide ok niti koci niti bilo sta sve je ok.
eto opet se ukocio i mora restart pa repair.bez repaira nemoze da podigne sistem.
procesor intel 2 duo E6750
ram 3gb
ploca asus P5LD2-X/1333
hard WD sataIII 1tb
geForce 210 1gb
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top