padanje sistema win7

Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
7
Imam problem,na nekih mesec do dva padne sistem.u pitanju je win7.pocne da koci i tako.prilikom poslednjeg skeniranja antivurusom prikazao je napad hakera na modem.help.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa to sam i reko ,istina je,ja malo mesam ove pojmove posto sam nov ovde .Sve sto treba da odradis jeste da malo skeniras sistem nekim dobrim antivirusnim programom koji u sebi sadrzi alat za obnovu registra,posle napada hakera.Program "SUPERAntiSpyware Professional",u sekciji tools ima neke alate,a moras takodje malo da ocistis registar nekim kliner programom"CCleaner".Sto se tice tih napada ...firewall,redovno zablokira na stotine skeniranja portova,dok taj mesecni pad Windowsa ,bas i ne mora da je u tesnoj vezi sa nasim malim prijateljima.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Mora se nekada i uraditi reinstalacija OS-a.nakupi se tu svega i svacega sto ni antivirusni programi ne mogu da rese.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Imam problem,na nekih mesec do dva padne sistem.u pitanju je win7.pocne da koci i tako.prilikom poslednjeg skeniranja antivurusom prikazao je napad hakera na modem.help.

Windows 7 ne pada baš tako lako kao Windows XP. Pregledaj ti malo i HDD za svaki slučaj. Ali pitanje je opet šta ti smatraš pod "padanjem" sistema....Napad hakera na modem koji si ti otkrio skeniranjem antivirusnim programom. Mislim da ne razumiješ najbolje tu problematiku pa si se tako izrazio...
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
7
HDD je nov par meseci WD(west digital) 1tb.ljudi nisam profi ali nisam ni totalni laik,sigurno se bolje razumete u ovo.ali vam kazem sta sam video sta je pisalo kad sam skenirao avast-om komp.
 
Natrag
Top