P2P streams addon - Acestream and Sopcast

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Sad mi nece nsto da radi. Udjem u podesavanja, izaberem opciju "Download module on boot", ugasim XBMC, udjem kao Administrator, i kad pokrenem p2p kao kupi module, pokupi za SopCast i onda se u vrhu pojavi "Failed script". Kad udjem kao obican korisnik radi ono sto se pusta preko Ace-a a ne radi SopCast.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Sad mi nece nsto da radi. Udjem u podesavanja, izaberem opciju "Download module on boot", ugasim XBMC, udjem kao Administrator, i kad pokrenem p2p kao kupi module, pokupi za SopCast i onda se u vrhu pojavi "Failed script". Kad udjem kao obican korisnik radi ono sto se pusta preko Ace-a a ne radi SopCast.
Pokreni i SopCast kao adminstrator u pozadini,pa onda pokreni p2p addon da odradi svoje. Ovo je potrebno uraditi samo jednom
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Izradjena je prva stabilna verzija add-ona.
Info:
Kod:
http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=201894
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Jel postoji neki nacin da se napravi lista sa SopCast linkovima i da se to gleda u XBMC? Imam 3 linka za Digi Sort 1, 2, 3 koji uvek rade pa sam hteo da to ubacim u XBMC. Znam da postoji onaj deo u p2p stream addonu da dodas linkove ali mislim da to ne ostaje nigde zabelezeno.
Moguce je, najprostiji i najlaksi nacin je pomocu M3U liste. Evo kako treba da izgleda lista npr. za ovaj kanal sop://broker2.sopcast.com:3912/172998. Samo plavi dio se mjenja

Kod:
#EXTM3U
#EXTINF:0,ESPN HD
plugin://plugin.video.p2p-streams/?url=sop://124.232.150.188:3912/172998&mode=2&name=title+sopcast
ili
Kod:
#EXTM3U
#EXTINF:0,ESPN HD
plugin://plugin.video.p2p-streams/?url=172998&mode=2&name=title+sopcast
Kad snimis listu npr. lista.m3u, udji u P2P Addon i pod opcijom Addon xml lists-->Add another list dodaj tu M3U listu, daj joj ime i posle gledaj svoje kanale :D

Isto mozes uraditi i sa torrent kanalima
Kod:
#EXTM3U
#EXTINF:-1,MCM Top
acestream://308d6ad75da25ae4398eeb0df0530e683d00c2fb

Ako su ti stabilni kanali tj. uvjek su aktivni onda mozes ih dodati u Favorite i povezati u TV Guide ili TV Guide Dixie Add-on da bi imao EPG. U sustini mozes dosta kombinovati, samo trebas znati sta hoces

P.S. Kanali se mogu ubacivati i pomocu XML listi, al mislim da ti je ovo mnogoooo laksi nacin
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Samo da dodam da je P2P streams add-on moguce pozivati iz SportsDevil add-ona, sto je zgodno onima sa RasPi, a koje zanima sport uzivo.
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Ovo mi je trebalo ....
Kod:
https://github.com/enen92/P2P-Streams-XBMC/wiki/Windows-configuration
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
170
Dodavanje svih pajsera, pardon parsera u p2p addon :D

 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.06.2011
Poruka
10
ova sam sredio u XBMC-u na kompjuteru ali nikako nemogu da sredim na Android TV gde mi je fabricki XBMC. Javlja da nemoze da skine skriptu. Dali postoi mogucnost da se skripta skine i da se stavi rucno. Javlja failed link... Kod androida nema administratorski pristup pa neznam kako da to sredim. Jer postoi resenje?
pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Iako ovo mozda nije u vezi sa ovom temom ali ipak moze posluziti prilikom trazenja sportskih prenosa. Naime sajt ne nudi linkove za prenose vec samo naziv tv kanala na kojem je prenos. Tako brzo i lako nadjete ono sta vas zanima. Odlican sajt koji moze pomoci onima koje gledaju sportske prenose preko p2p addona.

Kod:
http://www.getyourfixtures.com/all
 
Natrag
Top