OVAJ PISMENI SASTAV ĆE VAS ŠOKIRATI

UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.547
OVAJ PISMENI SASTAV ĆE VAS ŠOKIRATI: Dečak (9) napisao kako je ubio sve oko sebe!
U pismenom zadatku koji je šokirao ceo region, na temu "Ja u mašti" učenik trećeg razreda iz osnovne škole u Sarajevu pisao o tome kako je ubijao koga je stigao, najviše bebe. Kasnije je rekao da se samo šalio i da je njegova mašta rezultat crtanog filma koji je gledao

domaci.jpg



Učenik trećeg razreda jedne osnovne škole u Sarajevu uspeo je da šokira drugare, nastavnike, pedagoge, direktora škole i roditelje jer je na pismenom zadatku koji je zadala učiteljica, na temu “Ja u mašti” pisao o tome kako sa osmehom na licu ubija sve oko sebe.

Evo kako je dečak započeo svoj rad:

Jednog dana sam izašao iz kuće da prošetam. Sreo sam jednu ženu kako u kolicima vozi svoju bebu. Bebu sam ubio i nastavio dalje da šetam. Zatim sam se vratio, pa ubio i majku deteta, da ne ostanu svedoci. Nastavio sam mirno da šetam, pa sam sreo još jednu bebu. I nju sam ubio. Pa još jednu. Sve sam bebe poubijao. Onda sam došao kući i ugledao svoju nanu. Krenuo sam i nju da ubijem, ali su naišli moji roditelji.

U tom trenutku je zvono označilo kraj časa, pa je učenik napisao da nije stigao da završi svoj rad i predao ga učiteljici. Pročitavši njegov rad, ona je šok podelila s kolegama, pedagozima, ali i dečakovim roditeljima. Svi su se složili da detetu treba dopustiti da završi svoj rad kako bi se video njegov krajnji ishod, priča dobro obavešteni izvor iz ovog slučaja. Učiteljica ovog devetogodišnjaka je odlučila da posluša savete kolega i roditelja i dopustila učeniku da dovrši rad, a on je u nastavku napisao:

Izašao sam kroz prozor da me roditelji ne vide, pa sam ubio nanu. Zatim sam ubio i roditelje. Na kraju sam sve poubijao, ostao sam sam na svetu.

Rad ovog učenika nije ocenjen, ali je s njim obavljen razgovor u kome je dečak rekao da se samo šalio i da je njegova mašta kako ubija sve oko sebe rezultat jednog crtanog filma koji je gledao.
Ono što je najviše zaprepastilo sve one koji su držali dečakov rad u rukama je to da je on bio potpuno miran i s osmehom na licu dok je ubijao sve oko sebe, a pritom ima samo devet godina.

Izvor: Telegraf.rs
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.547
Dugo sam se mislila da li da postujem ovaj tekst,ali šokirala sam se samim krajem........


njegova mašta kako ubija sve oko sebe rezultat jednog crtanog filma koji je gledao.
 
Natrag
Top