Ova Srpkinja je dizajnirala boing, pogledajte i kako!

UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.546
SVAKA ČAST, CARICE: Ova Srpkinja je dizajnirala boing, pogledajte i kako! (FOTO)

telegraf.rs

Novosađanka Svetlana Mojić (31), vlasnica kompanije "Salt & Water", dizajnirala je enterijer "boinga 787 VIP" i osvojila svetsku nagradu "International Yacht & Aviation Awards 2014"

Svetlana-Mojic-nagrada.jpg



Novosađanka Svetlana Mojić (31), vlasnica kompanije “Salt & Water” dizajnirala je enterijer “boinga 787 VIP” i osvojila svetsku nagradu “International Yacht & Aviation Awards 2014″!


Ova Novosađanka uspela je u Londonu da nadmaši i kompanije poput “Lufthanze” i “Et Avijejšna”.

Nagradu joj je dodelio vodeći časopis “Desing Et All”.

Svetlana Mojić kaže za Telegraf.rs da se njena mala firma, od svega troje zaposlenih, uključujući i nju, bavi enterijerom luksuznih jahti, aviona, ali i stanova i kuća.

Boeing-787-spavaca-soba.jpg

Foto: Salt & Water Dizajn studio

Kompaniju “Salt & Water” osnovala je pre četiri godine, ali je već stigla da osvoji više međunarodnih priznanja.

- U Londonu smo učestvovali na takmičenju koje organizuje izdavačka kuća iz Engleske koja objavljuje knjige i časopise za dizajn i veoma je ugledna. Klijent nas je prijavio za takmičenje i konkurisali smo krajem decembra prošle godine u kategoriji “Idejni dizajn enterijera za privatne avione“. Ušli smo u najuži krug, a u završnici takmičenja se biraju najbolji po principu otvorenog glasanja, poput “Evrovizije”. Za nas je osvajanje nagrade zaista veliki kompliment i lepo iznenađenje. Ponosni smo na ovu nagradu – kaže Svetlana Mojić.

Boing-787-kupatilo.jpg

Foto: Salt & Water Dizajn studio

Svetlana Mojić završila je Arhitektonski fakultet u Novom Sadu, a specijalizirala je dizajn jahti u Veneciji.

Boing-787-salon.jpg

Foto: Salt & Water Dizajn studio

Trenutno morima i okeanima plovi više od 10 luksuznih jahti nastalih po njenoj ideji.

Boing-787-salon-drugi-pogled.jpg
 
Natrag
Top