Otvaranje Start prozor menija u Windows 8

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Start prozor meni je novina u operativnom sistemu Windows 8 i Windows RT a koji zamenjuje Start dugme komandu iz prethodnih Windows operativnih sistema. Mozete u njega lepiti-pinovati Store aplikacije, programe, mape, diskove , datoteke , kontakte i web stranice i imate brzi pristup onom sto najvise koristite.Mozete u njemu organizovati grupa i naziv kategorije aplikacije po vasem ukusu i prohtevima.Inace Start meni prozor mozete otvoriti na vise nacina.

Stanite misem na donji desni ugao desktopa a zatim klikom misa izaberite Start opciju.....broj 1

S7hjpRa3T9.png



Otvorice vam se zatim vas Start meni prozor.....

sClcOM8N.png

DRUGI NACIN


Takodje mozete otvoriti vas Start meni prozor tako sto stanete misem na donji levi ugao desktopa a zatim kliknete misem na mali prozor koji ce se pojaviti.....broj 1

MdVa5GDq.png



Otvorice vam se zatim vas Start meni prozor.....

sClcOM8N.png


Kada ste vec u start meni prozoru istovremenimpritiskom na tastaturi dugmadi CTRL + TAB otvorice vam se i Apps prozor u okviru Start meni prozora...

kVOaFK.png


Drugi nacin ulaska u Apps prozor je da dok ste u Start meni prozoru kliknete desnim klikom misa a zatim pojavice vam se meni gde cete levim klikom misa odabrati dugme All apps..

dyek6.png


Kroz par trenutaka otvorice vam se vas Apps prozor.....

kVOaFK.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF......

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F%211817&authkey=AE5q9O0SVBN2DL4&em=2" width="476" height="288" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top