Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Otvaranje e-naloga/računa kao alternativi paypal-u

Diskusija u 'e-Business' započeta od Gavran013, 22.03.2011.

1. Gavran013

Gavran013 Član

Zahvala:
    0
    Zdravo svima! Uzgred, ovo je moj prvi post. ;} ( i odmah priča o parama & zaradi, družićemo se kasnije ;P )

Elem, interesuju me vaša iskustva i mišljenje o alternativama Paypal sistemu kao načinu e-poslovanja
    (tj.kupovine i zarade preko net-a ) tipa Moneybookers, Nochex, Google Checkout itd.
    Meni je lično potreban račun koji će mi omogućiti da: zarađujem novac preko interneta i da njime manipulišem ( kupujem i prodajem, kao i usmeravam sredstva na druge račune ). Takođe, i meni najbitnije, da li postoji servis koji omogućava svojim korisnicima da unovče zarađeni e-novac određenim karticama, ( pr. podizanje gotovina preko automata .) Naravno, zanimaju me servisi koji funkcionišu na teritoriji Srbije. ;)

Link na kome možete naći ono na šta sam ja naleteo tražeći gorepomenute stavke:17 paypal alternatives for easier e-commerce.
    Hvala unapred, živeli!:drinks:

2. JKDforever

JKDforever Član

Zahvala:
    176
    Pol:
    Muški
    Na žalost to je i mene interesovalo što i tebe ali nema alternative paypalu zato što svi oni su na palu i svi ti traže paypalov račun niko ne koristi te alternative. Upišeš se na ClickBank dočeka te paypal zato sam odustao od toga. Srećno:yea:

3. vikiki

vikiki Član

Zahvala:
    0
    Interesuje i mene ista tema. Ima li nade da cemo docekati PayPall?

4. AppleX

AppleX Član

Zahvala:
    17
    Ima nade,cuo sam da su dogovori u toku i da ce paypal uskoro doci kod nassmile3

5. crater

crater Član

Zahvala:
    0
    Koristio sam Alertpay i Moneybookers i mogu reci da sam zadovoljan

6. trueeee

trueeee Član

Zahvala:
    0
    Neteller zakon !!! Na žalost nije prihvaććen na mnogim PTC sajtovima.

Preporučite stranicu