Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

Diskusija u 'Mobilni Svet' započeta od kopca, 06.11.2015.

1. Mapkc

Mapkc

Zahvala:
    130
    Dugo vec ne koristim winCE uređaje ali mi je u sećanju ostala mogućnost (koju mislim da je plasirao Zervdim) gde si iz podešavanja, za sledeći start aplikacije mogao da izabereš intro i outtro sliku. Bilo ih je više dakle ali nisu mogle automatski da se smenjuju već jednostrukom odlukom koja važi od sledećeg startovanja app.

Ništa korisno ali ako ti je zanimljivo onda valjda uspeš i da nađeš na osnovu ovih podataka, znači 95% sam siguran da je to rešenje napravio Grk Zervdim.

Астал да блиста бејби!

2. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    1.772
    Pol:
    Muški
    To je originalno Beker izum, kod njih si mogao da biraš izbor slike. Može i kod Gamina.
    Ali onako kako googiii hoće, ne može nigde.

3. MarKaba

MarKaba Član

Zahvala:
    25
    Pol:
    Muški
    PackardBell Compassio 300

Skinuti ovaj shell raspakovati i kopirati direktno na uređaj
    Na SD karticu spremiti folder IGO8 (obratite pažnju na velika slova) i u njemu IGO8.exe. Može i Primo 1 čiji folder i *.exe treba preimenovati kao što sam rekao.
    Ubaci se SD u uređaj i pojaviće se Destinator originalni, potrebno je kliknuti na dugme BACK ( u donjem levom ćošku) i vratiti se na meni, klikne se na ikonu puta, sačeka 5-7 sec i pokreće se vaš program koji ste odabrali.

Hidden Content:
    **Skriven sadržaj: Da vidite skriveni sadržaj vaš broj postova mora biti 10 ili veći.**
    Back
    back.jpg

Put
    put.jpg

Poslednja izmena: 13.02.2018
  4. branko.82

branko.82

Zahvala:
    1
    Pol:
    Muški
    Pozdrav,može pomoć oko invion gps-3v405-ibx navigacije,3,5 inča ekran,win ce 4.2 core.Otključava je kopčashel i podigne igo8 al je gps isključen u autopretrazi isto potvrdi da se gps ne može pronaći,sa gpsscan programom isto ne nalazi vrednosti port i baud.

5. kopca

kopca

Zahvala:
    253
    Pol:
    Muški
    Probaj izvšni .exe fajl sa interne preimenovati u npr Destinator_Org.exe (ne znam trenutno kako se zove na tom modelu)

invion gps 3v405-ibx - com1 / 57600

Poslednja izmena: 14.02.2018
  6. branko.82

branko.82

Zahvala:
    1
    Pol:
    Muški
    Sad sam gledao nemam taj fajl niti bilo šta vezano za originalni navi program na internoj samo Shplayer folder,ne mogu da konektujem sa kompjuterom već sam ušao sa win explorerom.
    Kada pokrenem originalni navi on mi izbaci grešku da ne moze na nađe navigacijski softver na flesu kaže da proverim i da re-startujem sistem,probao restart ništa sve isto verovatno je obrisan sa fleša.

7. kopca

kopca

Zahvala:
    253
    Pol:
    Muški
    Ne bih rekao da treba port spliter, a možeš prvo s njim ipak probati (isprobava se na uređaju):
    Hidden Content:
    **Skriveni sadržaj: Morate kliknuti 'Hvala' prije nego sto mognete vidjeti skriveni post.**
    A imaš i ovdje nesto vezano za to:
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

sabahudin13, pizzydmgm i branko.82 se ovo sviđa.
  8. branko.82

branko.82

Zahvala:
    1
    Pol:
    Muški
    Gde stavljam ovo što sam skinuo na fleš memoriju ili u igo folder?

9. kopca

kopca

Zahvala:
    253
    Pol:
    Muški
    Na sd karticu ili flesh memoriju (ne mora u iGo folder) kliknes na portsplitter.exe i mijenjas parametre ulaza i izlaza port i baud

branko.82 se ovo sviđa.
  10. branko.82

branko.82

Zahvala:
    1
    Pol:
    Muški
    Neće da se pokrene kad kliknem na port.exe.

Preporučite stranicu