Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

Diskusija u 'Mobilni Svet' započeta od kopca, 06.11.2015.

1. mightyoutlaw

mightyoutlaw Član

Zahvala:
    8
    Koja je vaša preporuka za igo primo za pestigio geovision 5066. Unutra je fabrička mireo 4.7.8

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

2. kopca

kopca

Zahvala:
    106
    Pol:
    Muški
    Primo 2,4 Honda Civik....
    Imas je kod mene na prvoj stranici

mightyoutlaw se ovo sviđa.
  3. kopca

kopca

Zahvala:
    106
    Pol:
    Muški
    Becker 7927
    (iGO Primo_Honda_civik plus Becker)
    Samo copy paste na karticu

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

4. MarKaba

MarKaba Član

Zahvala:
    18
    Pol:
    Muški
    Zdravo kolege
    u pitanju je uređaj koji prvi put vidim i malo toga ima na netu o njemu. Kad se upali traži SD koju nemam.

Syrius Proline
    Snooper Truckmate S2000

Win7 ga ne vidi, na XP nisam probao. Win7 vidi samo njegovu SD karticu.
    Kopčin multishell ne pomaže, ništa ga ne može pokrenuti odatle.
    http://www.activegps.co.uk/snooper-s2000-syrius-proline.htm
    navigacija je ova sa linka. Svaka namerna pomoć je dobro došla.

5. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    700
    Pol:
    Muški
    Sa oficijalne stranice - uređaj je baziran na Linuxu 2.6.x, znači ništa od klasičnog softvera na koji smo navikli.
    (mada i TT ima sličnu osnovu, ali pitanje da li bi se neko uopšte upuštao u tu priču)
    Iako koristi SIRF III, baziran je na Intel X-Scale arhitekturi, tako da i sa te strane nemaš kompatibilni softver.
    Baci ga ili vrati vlasniku neka on to učini.
    ...ili guglaj do besvesti u pokušaju da nađeš njegov originalni sadržaj za SD, s obzirom da koristi NQ mape. Pitanje je da li su prekorvertovane za neki njihov standard, ili je moguće žonglirati. Ako uopšte ima svežeg sadržaja.

Poslednja izmena: 29.09.2017
  6. branko.82

branko.82

Zahvala:
    1
    Pol:
    Muški
    Pozdrav ako neko može da pomogne u pitanju je medion gopal p4425 navigacija,ja sam je otključao i sa kopča shelom i sa još par skinova što je kopča postavio za medione i to ide funkcioniše.Problem je što neće da podigne ni jedan primo 2.0,2.4 i ostale pa sam prešao na igo8 koji podigne bez problema i nađe satelite malo sporije al nađe i ne gubi gps signal dok je aktivna,al kad ode u sleep mod i pri sledećem paljenju ona isključi gps i moram da je restartujem ili ugasim upalim i ona opet nađe satelit(uređaj ne zabaguje nego samo isključi gps).Da li se neko susretao sa ovim modelom ili imao ovaj problem sa nekim drugim medionom?
    Na medion forumu sam skinuo flesrom update K3.6.E1.4 a bio je K3.1.E1.4,i posle ovog flesa isto se ponaša.

7. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    700
    Pol:
    Muški
    Kako to misliš neće da podigne Primo 2.0+ ? Neće da ih pokrene uopše?
    Probaj sa Primom 1.0 ili 1.2
    Apropo problema sa uspavljivanjem prijemnika, video sam da se to kod nekih drugih modela. Nekompatibilnost osnovnog softvera/launčera i zamenskog. Rešenje je bilo ručno startovanje (ako imaš pristup WinCE-u i odgovarajući program), ili restart. Nisam našao trajnu soluciju, možda neko drugi zna. Mada ako neznaju na Medion forumu, male su šanse da će ti ovde pomoći.

8. branko.82

branko.82

Zahvala:
    1
    Pol:
    Muški
    Možda nisam dobro rekao za primo kad pokrenem primo on ode u restart a 1.0 ili 1.2 nemam u arhivi i nisam ni probao a i nije mi neophodan primo toliko al mislim da je igo8 manje zahtevan od svih pa zbog toga sam prešao na igo8.Ja imam pristup win-ce i restartom ili paljenjem gašenjem se opet upali gps i radi ok sve do novog sleep moda.Na medion se pominje ovaj updejt flesroma sto sam uradio i prosao je dobro bez zapinjanja da sumnjam da li sam dobro uradio ili ne al opet ništa.

Našao sam još nešto na medion forumu kažu da treba da ima i originalni nav program jer iz njega vuče gps,e sad ja ga nisam ni imao na njemu on je izgleda obrisan pre.

Poslednja izmena: 04.10.2017
  9. googiii

googiii

Zahvala:
    0
    Pol:
    Muški
    pozz svima
    na becker active 5 sam ubacio primo 2,4 i sve radi dobro samo osvetljenje je veoma slabo da li ima neko neku ideju kako da ga pojacam ?

10. kopca

kopca

Zahvala:
    106
    Pol:
    Muški
    U sys txt dodaj:
    [power]
    power_off_mode=0
    backlight_manage_values = 1
    backlight_manage_keys = 1
    backlight_max = 11
    backlight_min = 1
    backlight_reverse = 0
    backlight_methods = 39
    backlight_events = 1
    battery_warning_limit=20
    battery_warning_repetition=1
    skip_resume_process=1
    skip_suspend_process=1
    powermgm_state="0"

Inače sa Primom ima nakon paljenja problem osvjetljena, ovih dana ili večeraas ću dodati Skin i Becker i Primo program

kvajgon i googiii se ovo sviđa.

Preporučite stranicu