Osvoji ga za sva vremena

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Osvoji ga za sva vremena

Mondo




Želiš da ga osvojiš, da mu 'zavrtiš mozak'? Evo nekoliko saveta.

Moraš nastupiti kao žena koja ima sopstveni život. Sport, karijera, umetnost, hobi... nije bitno. Muškarce privlače samosvesne žene koje nisu opsednute ljubavnim životom.

Međutim, moraš poštovati i njegove 'ostale ljubavi' - muško druženje, fudbala petkom uveče, skijanje sa ortacima, pecanje...

Nemoj se duriti kada odleprša na nekoliko dana. Naravno, pod uslovom da se vrati još zainteresovaniji za tebe.

Muškarci izuzetno poštuju žene koje imaju svoj 'mali svet', ali i ne diraju njegov. "Oborila me je s nogu devojka koja mi ostavlja prostora da imam malo vremena samo za sebe", izjavio je u anketi za "Dejli mejl" jedan od ispitanika.

I žene sa stavom, su takođe, neodoljive. Dakle, moraš znati šta hoćeš (ili, barem, šta nećeš) čak i kada je seks u pitanju.

Kada smo već kod seksa. Muškarci se najviše žale na žene koje ne preuzimaju inicijativu. Zato se opusti se i predloži, ali dozvoli povremeno i da te on 'osvaja'. Nađi pravu meru između zavodnice i sramežljivice, jer je to ono što ih privlači, pokazuju istraživanja.

"Odbijaju me navalentne žene", jedan je od najčešćih odgovora, kažu psihoterapeuti.

Ta navalentnost se ne odnosi samo na seks već i na: mešanje u to šta će on da obuče, sa kime će da se druži, kako će urediti stan, koja kola će kupiti. Ovo poslednje naročito!

Ma kakav automobil da vozi hvali ga: "Ovaj vremešni 'jugo' je baš šarmantan", odlična je rečenica kada on dođe po tebe u automobilu starom 15 godina.

A kada 'jugić' stane i vi zbog toga zakasnite u bioskop, na primer, nemo da zvocaš. "Ljubićemo se ovde, bez kokica", reci mu, ako ti je zaista stalo do veze s tim muškarcem.


 
Natrag
Top