*** Original ESD Windows 8.1 Core/Professional x86/x64 ***

Član
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
1.184
Skinuo sam ovu verziju x64 sa prethodne strane ali se SHA-1 vrednosti ne poklapaju sa onim koji pisu tamo. Da li moze sa ovim da se aktivira a ako ne moze koju verziju da skinem?
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
1.184
Probacu kasnije pa javljam rezultate,inace sha-1 se ne poklapa a skinuo sam sa onog direktnog linka?! moje prvo instaliranje win8,nadam se da cu uspeti da ga aktiviram :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
1.184
Izvinjavam se sto pisem post za postom ali... Bacio sam instalaciju na dvd disk ali kad dodje u biosu do dela kad treba da se klikne da se bootuje sa diska sve zakove i ne pomera se ,samo tako stoji i moze samo restart. Tako isto i sa usb-a! Da ne bude zabune u biosu sam podesio da prvi uredjaj bude cdrom odnosno usbhdd! sta moze da bude problem???
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2009
Poruka
174
Sa predhodne stranice sam skinuo Windows hteo da ga instaliram sa USB ključa a on pokaže to.Šta da uradim????1.png
Skinuo sam sa direktnog linka Windows 86 x32 sveža pre 15min.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Izvinjavam se sto pisem post za postom ali... Bacio sam instalaciju na dvd disk ali kad dodje u biosu do dela kad treba da se klikne da se bootuje sa diska sve zakove i ne pomera se ,samo tako stoji i moze samo restart. Tako isto i sa usb-a! Da ne bude zabune u biosu sam podesio da prvi uredjaj bude cdrom odnosno usbhdd! sta moze da bude problem???

******************************************************************

Sa predhodne stranice sam skinuo Windows hteo da ga instaliram sa USB ključa a on pokaže to.Šta da uradim????Pogledajte prilog 46722
Skinuo sam sa direktnog linka Windows 86 x32 sveža pre 15min.
Moja preporuka je da koristite Rufus za prebacivanje .iso slike na usb!!!

rufus.png

P.S. dva download linka su u prvom postu za obe arhitekture (x86 i x64) pa koga ne mrzi da preuzme i proveri SHA-1 pa da javi jer sam ja zakovao zbog uploada mojih .iso fajlova...
Hvala...
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
1.184
Ja sam juce skinuo i rekao sam ti da za x64 nije isti SHA-1? Ali evo skidam opet ako to ima nekakve veze? Ne znam jesi li me razumeo ali meni tamo kad dodje da se klikne bilo sta na tastaturi da bi zapoceo boot i sa diska i sa usb,bios/komp zakoci/zamrzne i samo restart pomaze i onda opet isto,sve dok ne vratim u biosu da dize sa hdd tj windows7,pokusao sam sa bootom sedmice i onda radi kako valja,sto znaci da nije ni do diska ,ni do usb sa kojeg sam hteo da bootujem osmicu,pa te pitam jel znas u cemu je problem,sto se tice toga,jer mi se to nikada nije desavalo,da nece da krene boot?!
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Ja sam juce skinuo i rekao sam ti da za x64 nije isti SHA-1? Ali evo skidam opet ako to ima nekakve veze? Ne znam jesi li me razumeo ali meni tamo kad dodje da se klikne bilo sta na tastaturi da bi zapoceo boot i sa diska i sa usb,bios/komp zakoci/zamrzne i samo restart pomaze i onda opet isto,sve dok ne vratim u biosu da dize sa hdd tj windows7,pokusao sam sa bootom sedmice i onda radi kako valja,sto znaci da nije ni do diska ,ni do usb sa kojeg sam hteo da bootujem osmicu,pa te pitam jel znas u cemu je problem,sto se tice toga,jer mi se to nikada nije desavalo,da nece da krene boot?!
Koristi onaj Rufus iz prethodnog posta za USB, a ako te ne mrzi kada skineš onaj Win x64 sa (izmenjenog) novog linka da javiš da li se poklapa SHA-1. Ne bih znao u čemu je problem za to oko boot-a... Zanemari one prethodne linkove. Moguće da su izmenili/upropastili fajl... ?!? Uskoro ću ja postaviti linkove .iso fajlova koje ja imam i koji su 100% MSDN nemodifikovani samo, treba mi malo više vremena da ih upload-ujem (imam samo 0.5 mega upload).
Hvala.
P.S. Nemoraš žuriti sa instalacijom Win 8.1 dok ne budeš imao 100% MSDN (ako si manijak kao ja :p ).
...malo strpljenja...
Hvala...
 
Natrag
Top