*** Original ESD Windows 8.1 Core/Professional x86/x64 ***

Član
Učlanjen(a)
22.09.2012
Poruka
174
Ako nije u pitanju neki netbook najpametnije i najlakse resenje ti je DVD pa da sprzis ISO...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Imalo je i ranije identičnih problema... pisali su ovde u temi...
BTW... danas i ja instalirah za probu ovaj 8.1 w/Update... x64...
sa USB (Rufus) bez problema ali na update već 950mb ispravki za preuzimanje!?!?
Već sam obrisao celu particiju i zaboravio na Windows barem naredna tri meseca!
Po meni, ono što je vredelo od 8.1 je bilo prvo izadanje, sve ovo posle toga je... muko moja pređi na drugoga!

 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
83
Ja da javim drugari da sam sredio problem.

Sredio sam ga tako sto sam radio preko Rufus al starije verzije koju sam izbunario sa internog harda od ranije :) s njime sve je ok proslo. I reko ae da probam opet sa onim istim novijim mozda je neki bug i uradim sve isto i opet nije htelo. Tk da ko ima ovaj problem nek proba stariju verziju nesto kao 1.1
 
Učlanjen(a)
19.03.2014
Poruka
9
Dobar dan,
planiram instalaciju Windows 8.1 Pro (x64) verzije sa Update-om iz prvog posta.

Koji instalacioni broj da upišem tokom instalacije?

Trenutno koristim x64 bit-nu verziju iz prvog posta (en_windows_8_1_pro_vl_x64_dvd_2971948) koja je označena kao starija verzija i koja je imala implementiran serijski broj.

Hvala,
pozdrav.

ps. ima li novih online aktivacionih brojeva za Windows 8.1 Pro (bojim se da ću nešto zabrljati kod Offline (Skype) metode.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Koji instalacioni broj da upišem tokom instalacije?

ps. ima li novih online aktivacionih brojeva za Windows 8.1 Pro (bojim se da ću nešto zabrljati kod Offline (Skype) metode.
Ova MSDN izdanja imaju u sebi integrisan serijal tako da nema brige...
p.s. zavisi, kako-kad; nema šta da zabrljaš - ili 'oće ili (ukoliko je više kopija aktivirano serijalom koji si uneo pa je blokiran) neće!
 
Učlanjen(a)
04.12.2014
Poruka
23
Skinuo sam preko torrenta link sa prve strane win 8.1 pro 64 bit sa updatem ali se ne poklapaju hash vrednosti. Moze link za windows 8.1 pro 64 bit. Bitno mi je mnogo sestri stize nov laptop pa ne bih da joj nesto skenjam. PLease moze link.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
***Hidden content cannot be quoted.***
sHAKaJaada,pomagaj druže.baš sam u jadu.imam laptop Toshiba Satellite M50D-A10Z a konfa je:4 gb RAM,HDD 750 gb,grafa;AMD A6 5200 Radeon HD grafic.System Windows 8.1 sa linka koji si mi velikodušno dao u dual bootu sa Linux Mint Rebecca 17.1.Od momenta paljenja na dugmić pa do podizanja sistema prođe i po 1 minut,isto je i sa gašenjem(čitač bootanja od 360 TS kaže 20 sec,laže ko pas).Svi nepotrebni servisi i aplikacije prilikom podizanja su pogašeni,znači diže samo ono osnovno.Driveri ažurirani i sve je čisto od gamadi.šta bi mogao biti problem tako sporog podizanja i gašenja?unapred hvala
 
Natrag
Top