*** Original ESD Windows 8.1 Core/Professional x86/x64 ***

Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
9
Je li moze neka pomoc kako aktivrati ovaj zadnji upload enterprize edition sa cloud.mail.ru , ja sam instalirao i sve je u reu ali kada probam skype na in kaze da aktiviranje putem telefona nije moguce kontaktirajte administratora , hvala unapred
 
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
105
ja sam uspeo i sa 86 i sa 64 ...na dva kompa jedina mi je "greska"....koristio sam istu e mail adresu...inace sve je kako lepo pise...svaka cast na postovima
...posle fijaska sa win 8.1 32 bit(neispravan komp...kupljen neproverenog stanja....moja greska) i svesrdne pomoci admina foruma,ipak sam se odlucio na mozda najbolju veziju resavanja problema koju su tada nastali...jednostavno sam izvadio hard dick(nisam znao drugacije brisati ga)postavio na komp na kojem sam instalirao win 8.1 pro(naravno sa ovog foruma sve korisceno i aktivirano)i formatirao ga...tako"obrisanog"vratio u komp s kojim sam imao problema...digao system sa win 7 sp 1(opet napominjem neznam bolji nacin,a nisam zeleo da ikoga s foruma uznemiravam)i podigao iz njega wim 8.1 pro sa ovog foruma 64 bit(prijavio se sa istim Hotmail nalogom s kojim sam i na prvom kompu)i ...sve pervektno funcionise,zahvaljujući veoma iscprmnim postovima na forumu i svesrdnoij pomoci ljudi koji ga uredjuju....zasluzujete svaku pohvalu za dosadasnji rad...
 
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
105
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
apsolutno se slazem...da se ostali admini ne uvrede....ponenuti admin zaista pruza posetiocima foruma,ogromnu podrsku i pomoc sto nisam do sada nigde primetio,sem ovde...opet napominjem....da se ostali admini ne uvrede i oni svoj deo odgovorno rade...ali i po meni sHAKaJaada...najbolji admin


Šta bi tek bilo da je moderator ili čak urednik....:D
Poklanjao bih nam računare ili bi nam probleme sređivao na kućnoj adresi....:tease:
 
Natrag
Top