OpenSubtitles.org

Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
28
Molim vas za savjet , naime koristim kodi već godinama međutim nedavno su počeli problemi sa opensubtitles kao ne pronalazi nijedan titl a uredno sam regiastriran na njihovoj stranici.
Pokušao sam deinstalirati i ponovo instalirati opensbt. i upisati user i pass, isključiti kodi i ponovo uključiti i kad tražim titl piše da user i pass nisu ispravni a sa logiranjem na njihovoj stranici nema problema. Svaka pomoć je dobrodošla :)
 
Učlanjen(a)
22.06.2015
Poruka
54
Juce nisu radili prevodi, danas rade (nekada nece iz prve da pronadje titlove ali ako se ponovo pokusa onda hoce).

Ako i dalje imas problema pogledaj na vrhu ove strane za moguce resenje.
 
Učlanjen(a)
01.02.2015
Poruka
29
Navodno se nekakve promjene spremaju i na Opensubtitles.org u vezi free i vip korisnika.
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2011
Poruka
282
isti problem i kod mene sa opensubtitles, cas radi cas nishta :( ko za inat i titlovi.com otisli dodjavola. Dodao sam tamo odakle da skida titlove i onaj bsplayer titlove, super je, jedino shto mislim stvarnooo"streaming not supported". Bezveze. Jel moze to da se preskoci nekako pa da radi i za "streaming" varijante ?:)
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
7
I ja sam imao problema sa sa njima i sad sam resio probrem tako sto sa skino link service.subtitles.opensubtitles_by_opensubtitles.zip to je. obrisati password i us.To mi je pomoglo.A titlovi mi nerade.Pozzzzzz.

Evo ako nekome treba
Kod:
  http://blog.opensubtitles.website/programs/opensubtitles-kodi-xbmc-addon-login-fix
to je to.Pozzzzzzz.Zeljkosa.
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Radi opensubtitl kao što je i radio
I8jYcmY.png

A za titlove je Slovenac proguglao rješenje, jedino što se mora manuelno tražiti -zakazala elektronika :D
Kod:
https://github.com/mikimac/service.subtitles.titlovi
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
OpenSubtitles blokira ip kad povučeš titl..Jedan prolazi drugi neće.
Proverio preko vpn,tako jedino može.
 
Natrag
Top