Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
Nije moguće izbrisati kanal sa IPTV-a.
Zašto bi to radio? Ako ti je zapelo, možeš da kreiraš podkorisnika pa da izuzmeš taj kanal. I kad uključuješ STB izabereš podkorisnika kog si kreirao, i imaš samo ono što si izabrao.
 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
32
imam iptv mogu li kupiti drugi stb na crno i gledati iptv na drugom tv yna li ko odgovor
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2013
Poruka
1
Pozdrav svima na ovom forumu i za starije clanove imam jedno pitanje. Uzeo sa paket BOX4 pre 2-3 meseca, morao sam ja sam da instaliram opremu pa se pitam da li sam negde pogresio jer imam dva problema. Prvi - slika na tv-u mi je pretezno zelena i ne mogu nikako da je popravim preko podesavanja na televizoru. Drugi - kad se javim na fiksni telefon slika stane i sve dok je slusalica podignuta nema promene. Kad se sluslica vrati na aparat posle par sekundi dodje slika.
 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
32
nasi dobro povezao nemoj da ti telefon bude pre onog malog belog delitelja koji razdvaja telefonsku i internet konekciju. Znači delitelj pre telefona i umesto gde je telefon povezati telefon a u drugi modem. nadam se da sam ti pomogao
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Pokusaj sa razdelnikom , to nije skupo izgleda kao spliter slicno , ako imas vise telefona u kuci , a za sliku nzm dal imas lcd jel se to cesto pojavljuje na njima pa moras na ulza za hd da ukljucis naravno ako si dobio tu varijantu box iptv :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
63
Pre 3 meseca sam uzeo BOX 4 paket. Do sada sam veoma zadovoljan internetom pa i mobilnim telefonom sa 500min i 500sms i 1gb. Velika mu je prednost kao što su neki već rekli, što se za dodatnih 250din može uzeti drugi STB uređaj, tako da sada mogu gledati u svojoj sobi šta ja hoću i ne zavisim od toga šta gledaju moji :yea:
 
Natrag
Top