Opasnost kao afrodizijak

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ovde bih setio na, tako kažu, istinitu priču (iako to meni ŽEŠĆE zvuči kao urbana legenda).. Na dvoje koji su se negde drugom polovinom '90tih, uBosni, bili upoznali, zabavljali i tome sledstveno... Jedne večeri, posle šetnje su se osetili 'pomalo nestašno' i veče su izuzetno lepo nastavili u tami jednog poljančeta... Ništa tu ne bi bilo specijalno spektakularno, da u zlo doba nisu provalili, da se kre*u, ni manje ni više, nego u minskom polju... Posle cele noći kuknjave, vike i vrlo neefektivnog skupljanja garderobe po okolini- nisu smeli za milimetar stopala pomerati, dočekaše jutro na mestu zločina... Videli ih lokalci, pozvali SFOR, njihovi pioniri došli i uz pompu i halabuku napravili prolaz kroz polje dvema polugolim golupčićima...
E, sad da te pitam, kaakav bi to adrenalinski skok bio da usred sexa provališ ispred sebe, poteznu žicu nečega što čini jedan veliki ružan i glasan KABOOOOM samo na pogrešnih pola koraka, ili okreta tela? A znaš da toga naokolo oho ho ima i da nemaš blagog pojma gde su sve? A gaće i pantalone si u prvom naletu hormona skatapultirao na po 5m od sebe, LOL!

Uh, setila sam se još jedne urbane legende koja nije bila baš tako ekstremna, ali, koliko se sećam, ON je pekao palačinke, a ONA ga oralno zadovoljavala. Elem, njemu je, dok je okretao, palačinka odletela pa valjda pala njoj na glavu (ili gde već) i opekla je, a ona je iznenađeno odreagovala tako što mu je odgrizla muškost... :vorred: Onda je on, da bi je naterao da ga pusti zveknuo tiganjem po glavi i napravio joj frakturu lobanje... wacko2
I tako su oboje završili u bolnici... :D

Ja nisam za mešanje ekstremnih sportova sa seksom, i što sam starija, sve više me opasnosti uopšte ne pale... volim da imam sve, i krevet, i tuš, i pre svega intimu. :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Uh, setila sam se još jedne urbane legende koja nije bila baš tako ekstremna, ali, koliko se sećam, ON je pekao palačinke, a ONA ga oralno zadovoljavala. Elem, njemu je, dok je okretao, palačinka odletela pa valjda pala njoj na glavu (ili gde već) i opekla je, a ona je iznenađeno odreagovala tako što mu je odgrizla muškost... :vorred: Onda je on, da bi je naterao da ga pusti zveknuo tiganjem po glavi i napravio joj frakturu lobanje... wacko2
I tako su oboje završili u bolnici... :D

Ja nisam za mešanje ekstremnih sportova sa seksom, i što sam starija, sve više me opasnosti uopšte ne pale... volim da imam sve, i krevet, i tuš, i pre svega intimu. :)
Da, urbana legenda, jer u svakom gradu neko je čuo za nekog kome se to desilo... Kao i španska mušica i devojka na menjaču, žilet sa žvakom na toboganu, jutarnje buđenje u kadi sa ledom i rezom na leđima... Mislim da ne treba mešati babe i žabe, ekstremni sport i seks, lepše je odvojeno...
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
moj san je da imam odnos sa curom pri slobodnom padu kad iskocimo iz aviona zajedno ali do sad jos nisam naso curu koja sme tako nesto da izvede

Verovatno da ga ni ti ne bi izveo,jer bi zajedno sa curom (da takvu pronađeš) omastio livadu pre nego što bi odnos čestito i počeo, (mislim na ono: masa x ubrzanje x sila zemljine teže g=9.81 itd,itd).Možda si zamislio da to uradiš na nekoj ekstremnoj visini (tu ti neću pričati o nižoj temperaturi i boci sa kiseonikom i ostalim stvarima).Moj ti je savet da sedneš (sa ribom) u bilo koji putnički avion,i tu se poseksaš kao čovek (ima mesta za takve stvari). yes3smile3
 
Natrag
Top