Opasnost kao afrodizijak

Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
Da li je opasnost afrodizijak da li pozelite da dok vozite 180 km/h auto putem da vas draga oralno zadovolji ili da imate odnos negde gde je vrlo opasno

moj san je da imam odnos sa curom pri slobodnom padu kad iskocimo iz aviona zajedno ali do sad jos nisam naso curu koja sme tako nesto da izvede da cujem vase misljenje da li je opasnost afrodizijak meni jeste
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Jok bre, ja sam staromodni, zatucani balkanac! Soba, krevet, moja draga...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Da li je opasnost afrodizijak da li pozelite da dok vozite 180 km/h auto putem da vas draga oralno zadovolji ili da imate odnos negde gde je vrlo opasno
Da, ovo sam zaboravio. Ne želim da poslednje što mi prođe kroz glavu u takvoj situaciji bude volan... Lepo ja "vozim" i na krevetu...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
hehe pa nikad niko nije probao nesto ekstremno ja sam celog zivita u ekstremnim sportovima tako da i sex volim da bude ekstreman ali svako ima pravo na svoje misljenje
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
za rekontraša
moz-screenshot.jpg
LOL, nego, imaš li dizalicu, sajlu, prvu pomoć, fluo prsluk (woooow e, to smatram nastranim!), formular za slučaj nezgode, za tu vožnju?
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Da li je opasnost afrodizijak da li pozelite da dok vozite 180 km/h auto putem da vas draga oralno zadovolji ili da imate odnos negde gde je vrlo opasno


Ilija ili Bogdane,da te (vas) nešto ja priupitam; Da li je neko od vas dvojice ikad doživeo onako, mašala jak orgazam kada si oralno zadovoljen? Lično mene, izvesne osobe su tako 'obrađivale' da je pomračenje svesti tu, tek što nije...Kad ni cigaretu ne možeš idućih 10 minuta ustima prineti...
Sad, da li možeš zamisliti situaciju da ti nađeš dovoljno dugačak, širok PRAZAN deo puta, gde bi mogao staviti ciglu na gas i prepustiti se? Elementarna aritmetika će te dovesti do sledećeg: za prosečno oralno zadovoljavanje ti treba gore-dole 15tak min, pa evo- 15minuta= 25% jednog sata, ako ti je fiksacija adrenalina na 180 na sat, to ti dođe, MINIMALNIH 45 kilometara plus minus još nekih 5 do 6km, podvlačim praznog, lenjirom iscrtanog puta! Možeš li tako nešto obezbediti?
Radim u bolnici, na takvom mestu gde su bolesni, povređeni izlomljeni, amputirani, razlupani, deo svakog radnog dana. Veruj mi na reč, kada se izgubi kontrola, pa se sleti, izokreće, na kraju 'izkrovira', ono što se iznese iz olupine, uopšte nije reprezentativno... Da ne pominjem realnu situaciju da draga može baš u trenutku sletanja i udarca, NAGLO I JAKO SASTAVITI VILICE... Pa ti vidi i ako preživite, koliko bi ostao 'potkraćen', isplati li se?
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
moj san je da imam odnos sa curom pri slobodnom padu kad iskocimo iz aviona zajedno ali do sad jos nisam naso curu koja sme tako nesto da izvede da cujem vase misljenje da li je opasnost afrodizijak meni jeste


Da li si nekad video PRAVU opremu padobranaca? Znaš, to podrazumeva, između ostalog, jednodelni kostim, koji se zakopčava negde do ispod pola stomaka, šlemčinu i jelte, padobran koji (za razliku od onih koje koriste Džeki Čen, Stevica Sigal, i Chuck Norris), pored ramenih ima i jedan širok remen koji se fiksira između nogu... Ukratko, pitaću te, mene mrzi opet računati, koja vam je minimalna visina potrebna, da skočite, punom brzinom poskdiate sve to (ajd da vas poštedim puške, RAP-a, opasača sa nožem i pištoljem), kresnete se (za budućnost bi vam bilo neophodno da sve to skinuto i zadržite sa sobom, btw), pa opet brzo, ali ZAISTA BRZO obučete, utegnete i oslobodite kupole, ali na dovoljnoj visini da stignete usporiti do bezbednog doskoka? E, da, na većim visinama, kao npr iznad oblaka- iznad 1500-2500m temperature se kreću, negde ispod 5 celzijusovih i to leti!
U sumi stvari to jeste VRLO ADRENALINSKI doživljaj, kad ovako, ucelo, sagledam situaciju, ja lično, ne bih smeo mrdnuti šlem, kamoli osloboditi, hm, vršnjaka kad napustim sigurnost aviona...
Toliko o snovima, sad malo o adrenalinu; Ako se dobro sećam fiziologije, sa studija, adrenalin, nikako nije polni hormon (oba pola ga luče iz nadbubrežnih žlezda- gll. suprarenalis JEEEE ZA MENE:blum3::acute::blum3::acute:, još se sećam!!!). Naglo podiže tonus svih mišića- srčanog mišića takođe; ukratko, on stupa na scenu kada je naglo potrebna jaka, brza reakcija, tipa, naglo otklanjanje opasnosti- napad ili bekstvo... Bio bih zahvalan nekom stručnijem čitaču ovih mojih tlapnji da me po potrebi poispravlja, bar kod ovih fizioloških činjenica (unapred zahvalan!). Onaj matori twist-ovani Zigmund Freud je nešto u svoje vreme tupio o nekakvoj povezanosti Erosa (ne Razmazottija) i Tanatosa- nagona za razmnožavanjem i nagona smrti... Ič nisam ukapirao (priznajem, spavao sam dok sam to čitao,:blum3: )
Ovde bih setio na, tako kažu, istinitu priču (iako to meni ŽEŠĆE zvuči kao urbana legenda).. Na dvoje koji su se negde drugom polovinom '90tih, uBosni, bili upoznali, zabavljali i tome sledstveno... Jedne večeri, posle šetnje su se osetili 'pomalo nestašno' i veče su izuzetno lepo nastavili u tami jednog poljančeta... Ništa tu ne bi bilo specijalno spektakularno, da u zlo doba nisu provalili, da se kre*u, ni manje ni više, nego u minskom polju... Posle cele noći kuknjave, vike i vrlo neefektivnog skupljanja garderobe po okolini- nisu smeli za milimetar stopala pomerati, dočekaše jutro na mestu zločina... Videli ih lokalci, pozvali SFOR, njihovi pioniri došli i uz pompu i halabuku napravili prolaz kroz polje dvema polugolim golupčićima...
E, sad da te pitam, kaakav bi to adrenalinski skok bio da usred sexa provališ ispred sebe, poteznu žicu nečega što čini jedan veliki ružan i glasan KABOOOOM samo na pogrešnih pola koraka, ili okreta tela? A znaš da toga naokolo oho ho ima i da nemaš blagog pojma gde su sve? A gaće i pantalone si u prvom naletu hormona skatapultirao na po 5m od sebe, LOL!
 
Natrag
Top