Office instalacija problem

Član
Učlanjen(a)
11.12.2011
Poruka
213
Reinstalirao sam pc i sve je ok sem ovo:

Nece da se instalira...
saveti?
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2011
Poruka
213
Sta da prekontrolisem? Izbrisao sam sve i to zapoceo ispocetka.
Takodjer, kad mi se pali pc, pali mi se sporije nego sto treba a a promijenio sam nekoliko windowsa i do toga nije sigurno.
u PITANJU JE 8.1
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Je si li siguran da je instalaciona datoteka Offisa ispravna i da je treba možda pokrenuti sa administratorskim pravima? Imam office ali ništa like that.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Sta da prekontrolisem? Izbrisao sam sve i to zapoceo ispocetka.
Takodjer, kad mi se pali pc, pali mi se sporije nego sto treba a a promijenio sam nekoliko windowsa i do toga nije sigurno.
u PITANJU JE 8.1

Jesi li testirao hdd na bad sectore i ostale neispravnosti...Džaba što si izbrisao i počeo ispočetka ako hdd ima grešaka...
 
Učlanjen(a)
12.08.2014
Poruka
18
Ja sam imao ovaj problem. Error 1406. Problem sa kreiranjem ključeva u registiju. Mislim da je, u mom slučaju, do toga došlo jer sam prvo instalirao Office koji nisam mogao aktivirati, pa sam njega deinstalirao. Od te instalacije ostali su repovi u registriju. Nakon toga sam pokušao instalaciju drugog Office-a i onda je počela da se pojavljuje ova greška. Rešio sam to tako što sam više puta pritiskao Ignore dugme, i na kraju instalacija prođe. Međutim pri startu nekog od programa iz Offce paketa neko vreme mi se pojavljivala ova ista greška. Ja opet na Ignoree Ignore i program se startuje i radi bez problema. Nakon nekoliko ažuriranja problem je nestao i Office radi OK.
 
Natrag
Top