Office 2010

Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
42
Zavisi u kom je formatu office 2010 mada trebalo bi da sve mozes preko win rara....
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
41
Preko 7-zipa mozes sve da raspakujes,a i besplatan je...
 
Član
Učlanjen(a)
16.07.2011
Poruka
1
preko rar - ok, ali kako? Failovi se zavrsavaju na brojeve. koji redom , sta?
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
117
preko rar - ok, ali kako? Failovi se zavrsavaju na brojeve. koji redom , sta?
predpostavljam da su delovi obelezeni sa 001,002......kreni sa raspakivanjem dela obelezenog sa 001 i automatski ce se i sve ostalo sloziti predpostavljam u neku sliku (iso ili neka druga koju montiras u neki virtualini drajv i pokrenes ili ce se nakon montiranja sama pokrenuti instalacija)
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Ako su obelezeni sa oo1,oo2 itd win rar ( barem meni ) to ne moze da odradi.Imam negde alat koji to otvara na nacin kako je djolekonak opisao ali me mrzi da trazim,proguglaj i naci ces,tako sam i ja nasao.Ako ne uradis nista javi pa cu naci.Poz
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
117
Ako su obelezeni sa oo1,oo2 itd win rar ( barem meni ) to ne moze da odradi.Imam negde alat koji to otvara na nacin kako je djolekonak opisao ali me mrzi da trazim,proguglaj i naci ces,tako sam i ja nasao.Ako ne uradis nista javi pa cu naci.Poz
verovatno zavisi od izvorne datoteke (daj sliku da vidimo sta je u pitanju), ja sam malo cas extraktovao igricu podeljenu na ovaj nacin (ekstenzija je 001,002) sa win rarom, ali vratimo se problemu , moguce je da je instalacija ili arhiva podeljena programom HJ split , znaci skini program free je odaberi opciju JOIN(pridruzi) odaberes ulazni fajl 001 i izlaz po svom nahodjenju evo ti link


Kod:
HJ split



[WARNING]ubuduce linkove u code da nebi bili u kanti[/WARNING]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2009
Poruka
19
Kad uspijes raspakirati i instalirati Office tada ce ti trebati program da ga registriras!
Probaj sa: Office_2010_Toolkit_2.0.kod mene radi savrseno!
 
Natrag
Top