Odgovor na večito pitanje: Zašto neki parovi imaju više seksa od drugih

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Odgovor na večito pitanje: Zašto neki parovi imaju više seksa od drugih

Ukoliko niste znali, vaš karakter može da odredi kakav ćete seksualni život imati.

2lwn3gy.jpg

Drage dame, sve je na vama...

Studija je sprovedena na univerzitertu na Floridi. U istraživanju je učestvovalo 300 heteroseksualnih parova. Istraživalo se koji parovi imaju bolji seksualni život i zašto.

Kvalitet seksualnog života je u uskoj vezi sa vašom interakcijom sa spoljašnjim svetom i ljudima oko vas.

To koliko ste pažljivi i otvoreni prema drugima zapravo govori dosta o vašem seksualnom životu. Budući da su muškarci ti koji skoro uvek iniciraju seks, žene su one koje su "čuvari kapije". Žena je ta koja na kraju odgovara pozitivno na poziv na seks, tako da vaša obazrivost prema drugim ljudima u životu ima usku vezu sa količinom seksa.

Ženska volja je ta koja na kraju odlučuje koliko će jedan par često imati seksa, tako da, dame, sve je na vama...

(Vestionline)
 
Učlanjen(a)
22.10.2016
Poruka
122
Otkrili su toplu vodu!
"muškarci ti koji skoro uvek iniciraju seks, žene su one koje su "čuvari kapije"."

Mene je davno moja baka učila: "Sinko, tvoje je da pitaš a njeno je da neda, kako i koliko budeš pitao, tako i toliko ćeš i dobiti. Probaš kod svake, kod neke ćeš dobiti ćušku a kod neke .... !"

Ja do sada toliko ćuški dobio pa mi je glava natekla toliko da ju tri dana bumbar ne bi obletio
 
Natrag
Top