Objasnite mi ovakovo ponasanje,jer ga ne razumem!

Član
Učlanjen(a)
06.06.2012
Poruka
12
Broj je promenjen....Sinoc mi je ponovo pisao nep.broj....Bice mi sada mirna glava ,neka pisu koliko hoce!;)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Ako nikome ne kazes za novi broj......onda ti poruke salje onaj od koga kupis karticu ili je sve ovo "product imagination"
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2012
Poruka
12
Ne verujem da ce na ovaj br.da salje zbog toga sto ga nece dobiti....Ja imam jos jedan postpeid broj,ali on mi sluzi samo za pozive,takav je neki paket ....Moji ga samo imaju zbog toga sto su medju nama razgovori besplatni,taj broj on nema i nikada mi nijedna poruka nije stigla na taj br.a da je neko nepoznat ili da zeza..Samo su poruke stizala na broj koji on ima...:)Nacice drugu zrtvu:)
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2012
Poruka
12
Nismo klinci,imamo dvadeset i kusur godina,on je dve godine mladji od mene,izvinjavam se sto tek sada odgovaram,nisam bila u mogucnosti.Mada od kada sam promenila broj,nisam vise vracala stari,tako da se nismo ni culi, a ni videli...Pre nego sto sam promenila br,kada sam napisala ovde,dogovorili smo se da ostanemo samo prijatelji-tako je i on rekao isto..Naterala sam ga da mi obeca.Zato sto je on imao obicaj da nestane,da se ne javlja i posle se odjednom pojavi kada vidi da sam sretna i sl.stvari...Kao sto sada radi...Radio-to je zavrsena stvar...Tako je bilo kada smo bili u vezi.....Imali smo bas vezu,izlazili smo zajedno ,upoznavanje sa roditeljima i sl.Posle je odjednom nestao..Nije hteo da se javlja i odg.na por...Da bi se ponovo pojavio kao da nije nista bilo,normalno da nisam popustila..Tek kasnije.sto je moja greska bila,jer sam mislila da se pokajao,bio je ubedljiv u tome..Mada kako glasi izreka.."Vuk dlaku menja cud nikad",tako i on..Tu sam konacno presekla..Da bi se on opet posle pojavio i pisao -ovo sto sam napisala u temi...Tome je kraj...Izvinjavam se na "smaranju"Htela sam samo da odg.Proslo je 10 i vise dana...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top