Objasnite mi ovakovo ponasanje,jer ga ne razumem!

Član
Učlanjen(a)
06.06.2012
Poruka
12
Neznam dal moze da postoji mogucnost da nije on....?Da se ne "uzbudjavam"dzabe ,sto kaze Sojic..:)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
To što se kolebaš, samo znači da ti sve to, iako kažeš da te uznemirava, u stvari prija.
Svakoj ženi prija pažnja, ali nije svaka pažnja ona prava. Prema tome, ako nameravaš da se vozaš s njim u krug, ti nastavi da odgovaraš, proveravaš i razmišljaš. Onda će u jednom momentu stvari postati i ozbiljnije, više mu neće biti dovoljno samo da te "uznemirava" telefonom, nego će početi da te prati, i ko zna šta sve još. Ne treba ti to.
Čisto gubljenje vremena. Ali, pošto kažeš da osim njega nisi imala nikoga, znači da iskustva nemaš pa s ene može ni očekivati da to odmah sama vidiš.
Kao što vidiš, nas dve smo ti rekle istu stvar, pa to treba i da shvatiš ozbiljno.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2012
Poruka
12
Jednom mi se desilo da sam mislila da je on,a ispalo je da je neki brat od moje drugarice uzeo broj,pa zbog toga sam sumnjicava...:)Inace ste obe sjajne...:hi:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Da te pitam nesto?No pre tog pitanja slucajno sam sisao u ovaj donji deo i malo me je zaintrigiralo ovo tvoje izlaganje.........Znas li sta hoces od sebe i od tog momka...
Kada jednom pukne veza nemora da znaci da je tu i kraj.....najbolje je da se udaljite jedno od drugog da nemate kontakt......jednostavno kraj.Ali ako i posle toga vi se toboze kao prijatelji cujete to je samo zavaravanje,jer jednom ljubavnici-ceo zivot ljubavnici.
Moras da prvo sebe ubedis da ti vise nista ne znaci....da je proslost
Moras da prekines sa revansizmom...ako je on nasao curu i ja cu decka........time samo podgrevas ljubomoru....
Moras da dokazes sebi da mozes samostalno da razmisljas............
ako imas najbolju drugaricu.........proveri je da ne odaje informacije......... nove brojeve telefona i drugo...........
Nemora da znaci da netreba da imas decka ali ako ih uzimas samo da bi njega zaboravila ili da bi mu dokazala da i posle njega ima zivota pravis gresku.............vreme leci sve.........samo strpljenje.............
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2012
Poruka
12
Nisam ja nasla momka da bi njega napravila ljubomornim-stvarno nisam u tom fazonu..Ja sam posle duzeg vremena pocela da se zabavljam sa tim deckom,jer mi se bio zasvideo..ja u to vreme nisam imala uopste kontakt sa tim bivsim,pre toga jedno 6 meseci ni por.se nismo culi.A nisam ga bas iskreno ni vidjala da bi mogla da ga napravim ljubomornim..Tek kad je cuo za tog decka on je meni poceo svaki dan da pise-normalno da se nisam dop.sa njim a kamoli vidjala....Posle razlaska sa tim deckom,mi smo ponovo obnovili neki kontakt..Ali videla sam da nije to- to,posle sam prekinula..E onda slede anonimne poruke..yes3:)Mada je i moja krivica jer sam bila ponovo stupila onda sa njim u kontakt..:blum3:
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Kada se pomiris sa bivsim ili bivsom.......ocekujes mnogo vise nego na pocetku veze......a kada posle samo jedne reci vidis da je promasaj pitas li sebe nisam li ja za to isto kriva (kriv).Za brak i vezu nije potreban niti fakultet ni doktorat potrebna ti je sitne pamet...........da sitna pamet ,a ona se stice godinama........
kada si u vezi cini ti se da niko nerazume prohteve i zelje partnera od tebe.a dali je tako ?
Kada se pomiris sta ocekujes od partnera........ da se promeni on .........
da se prometite obadvoje..ili jednostavno sve se svodi na jedan dobar sex.....a posle toga praznina...........mucnina......
Sagledas li moguce posledice pomirenja ako znas da ce sve biti po starom ......
sta zapravo hoces time.......
hoces nov zivot........novi pocetak...........a znas li kako ces doci do njega...........iskrenim razgovorom sa bivsim da stavite jednom drugom do znanja da tu zaista vise nema nicega ...da jedno drugom vise niste senka...................................
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2012
Poruka
12
Kakvo pomirenje,ne dolazi u obzir..Inace njegov kolega se zabavlja sa mojom drugaricom..Cula sam da su mu sve prenosili-distancirala sam se od njih..:???:Mada u pravu ste ovo sto ste napisali...:yea:Svaki vas post je realan..Ja tada kada sam se videla sa njim-to je bilo decembra meseca.Pokusala sam da ozbiljno razgovaram,da oboje nastavimo dalje....Ali on tera po svome...:ludd/:,,Njegova parola je .."Niti sa tobom niti bez tebe."..... Koliko meseci je proslo opet me "cacka"...Rekla sma mu bila da ne zelim kontakt..
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
On te jos smatra kao svojom svojinom tvoj stav u proslosti je doprineo tome .......tvoja nemoc...ili vezanost uz njega ako si mu popustala u vezi on je to znalacki iskoristio i preuzeo primat..........
Rekao sam ti da imas krticu- to je reseno...idemo dalje.......

Moras da se otvoris ako hoces pomoc..kada non stop pricas o tome polako ,neprimetno izbacujes to iz sebe,i svakim danom sve ti je lakse.........Negde sam procitao da sumljas da ti salje SMS....ili neko drugi ko god da to radi ima jedno za cilj a to je da te destabilizuje....ako vec menjas broj neka sasvim mali broj ljudi oko tebe ima njegovu dostupnost a ako su poruke isuvisne sve to prijavi mobilnom operateru sa kojeg broja dolazi i cija je mreza i on ce biti iskljucen sa mreze..............
 
Natrag
Top