Objasnite mi ovakovo ponasanje,jer ga ne razumem!

Član
Učlanjen(a)
06.06.2012
Poruka
12
Dobar dan..Volela bih da mi odgovorite na ovu situaciju posto je meni nejasna....Ja sam vec 4.god.u kontaktu sa bivsim momkom..Posle veze smo se vidjali,pa smo prestali...Ja sam bila malo vise nervozna u vezi jer su se moji mnogo mesali zajedno sa okolinom,pa sam bila pod pritiskom..I besnila bila na njega..Malo sam bila i dosadna.Dobro to je bilo posle doslo na svoje..objasnila sam razlog,al mislim da ne veruje nesto kao da je ljut...Nije hteo da mi oprosti to ponasanje...Imao je drugih cura,ja nisam,,, Kasnije sam ja bila nasla momka..On je onda poludeo,zvao me je svaki dan.Kada sam se razisla sa tim deckom,ponovo sam pocela da se cujem sa njim.Mada ja imam utisak da on mene svuda kontrolise..Stalno mi stizo por.sa nepoznatih brojeva..Te prvo Ljubinko,Te kao neki Dragan..Nacin pisanja je isti kao njegov..Obicno ranije kada nemam kr.i pisem sa drugog br,on prvo napise 2A TI SI"..juce su pocelle da mi stizu por.ponovo sa nepoznatog.br.Pisalo je "sta radim"Ja pitam ko je,a on uzvrati "A TI SI "kao kada pise sa njeg.br.Medjutim ja kada sam pozvala taj br.glas nije njegov..Nerazumem..da li sam paranoicna malo,zbog cega bi to radio..?Plizz odg..ako moze.Da li i vi mislite da mi on pise te poruke?
smiley-embarassed.gif
Preksinoc se izdao sam posto je on sa njegovog pravog br.pisao,ali ne na onaj moj br .gde stalno pise,vec na broj na kome su mi stizale one poruke sa nepoznatih brojeva...Medjutim kada sam mu odgovorila,nije vise pisao nista niti je odg..Rekla sam mu sutradan da sam na pice u gradu sa drugom,posle pola sata mi je opet stigla anonimna poruka sa pitanjem STA RADIM...Meni ovde nista nije jasno,a jos manje mi je jasno zbog cega to radi!!??????
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Zbog toga što je patološki ljubomoran, a pored njega i ti postaješ konfuzna.
Ignoriši sve što radi, osim ako ti je još uvek stalo do njega, idi dalje, i ne osvrći se. Veza koja jednom pukne, pući će opet, uglavnom zbog istih stvari. Ne treba ti to, svet je pun divnih muškaraca. Hrabro napred. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2012
Poruka
12
Sasavo mi je i bezveze to sto pise sa njegovog broja,posle nece da mi odgovori na obicno pitanje "kako si",nego mi nesto kasnije pise anoniman br...Meni je to neshvatljivo...Ali ima svakakvih..:ludd/:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Zato i treba da ga se okaneš, promeniš svoj broj, i "okreneš novi list" u životu. To što on radi nije normalno ponašanje.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2012
Poruka
12
Imam jos 20%sumnje da ne pise on sa nepoznatih..Ili sto ti kazes zbunjuje me.....Ali kako neko moze tako da glumi ,jos namerno gresi gramatiku,stavlja duplo w,pravi se da ne prica dobro...:ludd/:Sledeci put kada pita sta radim imam da nepisem da sedim sa deckom..:yea:Nadam se da ce onda prestati da pise i da se glupira..
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Neće, to će mu samo dati podstreka da to radi i dalje, da bi ti smetao.
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
Kao što reče Crvena,promeni broj telefona,okreni novi list i teraj napred.
Takva osoba ti ne treba,njegova ljubomora ide do granice bolesti...ako ste završili,ne osvrći se više jer ti to ne treba u životu.
U slučaju da nastavi da ti piše,ne odgovaraj mu na poruke...ignoriši bilo kakav kontakt sa njim, ne dozvoli da te uznemirava na bilo koji način.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2012
Poruka
12
U pravu si ,kada sam rekla za decka..,napisao je "Gde ti je taj decko,pisaces ti meni za 2 dana opet"...:bis_oss:
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2012
Poruka
12
:al:Hvala na savetima...Koliko je"jak"ne sme da pise sa njegovog broja...Nego se lazno predstavlja...Dobro kada ima toliko kr.. :ludd/:
 
Natrag
Top